Водій тролейбуса, який вигнав більше десяти школярів, провину не визнає. Карати його не будуть


image
Фото: Олександр Червоненко/Вільне радіо

Головний учасник ситуації, де вигнали з тролейбуса школярів, провину не визнає, та пояснив, що діти не хотіли платити за проїзд. При цьому заявляє, що висадив школярів на зупинці.

 

Сьогодні, 5 листопада, в КП “Бахмутелектротранс” розбирались із ситуацією минулої п’ятниці (тоді водій висадив з тролейбуса більше 10 школярів). На зустріч запросили керівництво підприємства, очевидицю подій, самого водія та кондуктора.

За словами водія, він зупинився саме на наступній зупинці, після того, як взяв дітей. Він вийшов із кабіни водія, щоб затримати школярів, які нібито вимагали відкрити передні двері, щоб вийти.

“Я спеціально їхав повільніше, це для того, щоб кондуктор встиг продати квитки. Ми під’їхали до зупинки, і ці діти, як ви висловлюєтесь, дивилися, як би не платити за проїзд. Вони вимагали відчинити передні двері”, — розповів водій тролейбуса.

Але жінка зазначила, що не бачила, як виходили інші пасажири з салону тролейбуса. Тут варто зазначити: в п’ятницю очевидиця була впевнена, що тролейбус висадив дітей не на зупинці, але в кабінеті, після претензій до неї на підвищених тонах, засумнівалась в цьому твердженні.

Керівник комунального підприємства повірив водію.

“Це може підтвердити їх вчителька французької мови, з їх школи”, — зазначив водій на свій захист.

Бахмутській водій тролейбусу, який вигнав дітей залишився безпокараний

От тільки збрехав. Журналісти Вільного радіо поспілкувалися з цією вчителькою, вона спростувала інформацію про те, що вона навіть там була.

“Після уроків я затрималась в школі, тобто, йшла пізніше. Я пішла додому пішки, тому мене там не могло бути ніяк”, — розповіла вчителька французької мови Валентина Неклеса.

В ході розмови, директор “Бахмутелектротранс” заявив, що вважає водія невинним, тож карати його не будуть. Очевидиця погодилась відступити. Більше ніхто з пасажирів тролейбуса зі скаргами за фактом інциденту в КП”Бахмутелектротранс” не звертався.

Зазначимо, що конфлікт частково виник через неорганізованість. На маршруті тролейбусу лише частково врахували збільшення пасажиропотоку на час, поки дітей перевели до ЗОШ №3. Директор комунального підприємства Володимир Капарунін пояснив, що вранці ходить додатковий тролейбус, який допомагає уникнути великого скупчення людей. Але через те, що в школах постійно змінюється графік навчання, він не може визначитися із часом, коли потрібен ще один транспорт за цим маршрутом.

Нагадаємо, 2 листопада водій тролейбуса №6 відмовився продовжувати маршрут, доки діти, які прямували зі школи додому, не вийдуть з транспорту. Він аргументував це тим, що кондуктор не встигає продавати квитки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: