Врятувати крилатого: на Донеччині допомогли лелеці, який відбився від зграї (ФОТО)

Діана Шароді
2019-10-10 11:15

image
Фото: ДСНС

9 жовтня до рятувальників надійшла інформація, що в центрі міста Українськ розгулює білий лелека. За словами очевидців, згодом птах знайшов  калюжу і стояв у ній.

 

Про це повідомляє ДСНС України в Донецькій області. 

“В руки не давався, хоча брав рибу від небайдужих людей. Місцеві жителі не знали, як він тут опинився. Тож припускали, що це молодий лелека, який відбився від зграї. Те, що птах до сих пір не полетів, могло означати, що він хворий, поранений або просто фізично слабкий. З інформації, наданої екологами, з’ясувалося, що лелеки, які живуть в нашому регіоні, відлетіли ще в кінці серпня”, — розповідає речниця прес-центру ДСНС Олександра Кочергіна.

Врятувати крилатого: на Донеччині допомогли лелеці, який відбився від зграї

Вже після обіду рятувальники разом з місцевими зловили птаха. Аби врятувати його від холоду й голоду, рятувальники відправили крилатого до зоологів в контактний зоопарк селища Ямпіль Лиманського району. Там лелека зимуватиме. 

Врятувати крилатого: на Донеччині допомогли лелеці, який відбився від зграї

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: