Всі працівники “Укрзалізниці” отримають премію за 2018 рік


image
Фото: Радіо Свобода

Близько 1 мільярда гривень виділять в “Укрзалізниці” на премії залізничникам по всій Україні. На Донбасі доплати отримають працівники “Донецької залізниці”.

 

Грошову винагороду кожен залізничник України отримає у грудні цього року. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив очільник “Укрзалізниці” Євген Кравцов.

❗️Важливо: До кінця року виплатимо залізничникам до 1 млрд грн. Це винагорода за підсумками роботи у 2018-му. Рішення…

Gepostet von Євген Кравцов am Freitag, 22. November 2019

Премії розподілили відповідно до зарплат працівників — кожен має отримати ще половину оплати за місяць. Кравцов зазначив, що це премія за підсумками їхньої роботи у 2018 році.

Зазначимо, в Донецькій і Луганській області знаходиться регіональна філія “Укрзалізниці” — “Донецька залізниця”. Головний офіс і основний залізничний вузол знаходиться в Лимані. Залізничники цих двох областей також мають отримати премії.

Нагадаємо, регіональна філія “Донецька залізниця” за 9 місяців цього року недоотримала майже 350 мільйонів на пасажирських перевезеннях.

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: