З 1 грудня бахмутяни будуть платити за опалення на 20% більше


image
Фото: Олександр Червоненко/Вільне радіо

21 листопада, під час позачергового засідання виконкому Бахмутської міської ради, ухвалили рішення про підвищення тарифів на опалення.

 

Директор “Бахмут-Енергії” Сергій Логвінов пояснив, що основною причиною підвищення ціни на опалення є зростання ціни на газ з 1 листопада. Але крім ціни на газ, на підвищення тарифів впливають і інші фактори.

“Ціна на електроенергію зросла на 19%, вода ㅡ на 7% та заробітна плата на 28%. Це і вплинуло на кінцевий тариф підвищення для населення на 20% та для бюджетних та інших споживачів на 12%”, — розповів Логвінов.

Таким чином, ціна на опалення наразі становить 40,74 грн/м2 в квартирах без лічильника тепла. Та з 1 грудня ціна підніметься до 49,07 грн/м2.

Для будинків з тепловим лічильником ціна зміниться з 1486,97 грн/Гкал на 1789,40 грн/Гкал.

Для гуртожитків та інших будівель, які купують опалення на весь будинок, а не окрему квартиру, тепло коштуватиме 1770 грн/Гкал.  

Крім того, ціну на опалення підняли і в інших регіонах Донеччини. Так за словами Логвінова, в Соледарі ціна на опалення підвищилась на 10%.

Зазначимо, за даними Національної комісії у сферах енергетики та комунальних послуг, з початку 2017 року в Донецькій області ціна на опалення підвищилась в кількох населених пунктах. Наприклад, в Краматорську на 21,6%, а в Миколаївці Волноваського району ㅡвзагалі на 70,3%.

Нагадаємо, з 1 листопада в Україні підвищилась ціна на газ на 23,5%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: