З 1 листопада майже на чверть зростуть ціни на газ для населення


image
Фото: з відкритих джерел

На засіданні уряду прем’єр міністр України Володимир Гройсман анонсував подорожчання газу для населення. Відповідне рішення прийняли сьогодні. З 1 листопада за газ доведеться платити на 23,5% більше.

Гройсман повідомив, що під час переговорів з Міжнародним валютним фондом, йому вдалось домовитись про зростання на 23,5%, а не на 60%, як хотіли цього представники МВФ.

Зазначимо, що головною умовою видачі транша МВФ Україні, було переоцінка тарифу на газ. Переговори з валютним фондом досі тривають, та фонд відмовився надавати допомогу Україні, доки уряд не підвищить ціни на газ від 23,5 до 60%.

Крім того, з 22 березня 2017 року згідно з постановою Кабінету міністрів ціна для населення залишалась фіксованою: 6,9 гривень за 1 кубометр з урахуванням всіх ПДВ. А тепер ціни становлять 8,5 гривень за один кубометр.

Строк постанови про ціни природного газу, закінчився ще 1 жовтня, але кабінет міністрів декілька раз переносив перегляд цін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: