З 1 серпня Вільне радіо не мовить в FM

Вільне радіо
2020-08-01 18:16

image
Фото: pexels.com

Вільне радіо найближчим часом не можна буде почути в Донецькій області на 91.5 та 92.0 FM. Ми тимчасово припиняємо радіомовлення. На жаль, не можемо бути впевненими, як на довго. Але команда продовжує відстежувати місцеві новини та триматиме вас в курсі подій на нашому сайті. 

 

“Ті 2 роки, що ми були зі своїми слухачами, багато чому нас навчили. Ми були раді інформувати людей як на підконтрольній, так і на окупованій Донеччині. Для нас залишаються цінними усі відгуки та такі приємні повідомлення “Вас чути в місті **”. Сподіваємося, що це не кінець історії, а лише антракт”, — каже редакторка Вільного радіо Анна Сердюк. 

У 2018 році співзасновники медіа закупили базове обладнання та найняли команду. Згодом цю ідею підтримав фонд ЕЕD. Завдяки гранту ми незалежно мовили весь цей час з 2 телевеж. Зараз проєкт закінчився, і наші фінансові можливості не дозволяють утримувати саме радіостанцію. Поки що. 

“Дякую ЕЕД, Британському посольству, Фонду міжнародної солідарності, нашій аудиторії і усім, хто підтримував нас. Ми довели, що якісне регіональне мовлення на Донбасі ㅡ можливе. Ця неймовірна команда ще неодноразово вас здивує, тому ㅡ не розслабляйтеся. Мені прикро і сумно, але “кожен фініш ㅡ це, по суті старт”. Старт чогось грандіозного, я впевнена”, ㅡ зазначає директорка Анастасія Шибіко.

У зв’язку з цим, з 1 серпня Вільне радіо — це незалежна команда онлайн-ЗМІ з Донеччини та ресурс з хорошою музикою онлайн без усього зайвого (в тому числі й без російської попси ㅡ як і попередні 2 роки). Ви можете вмикати наш стрім на сайті та в додатку. Там вас не відволікатимуть ні програми, ні новини. А ми будемо оновлювати плейл-лист новими українськими та іноземними хітами.  

 

Залишаймося на одній хвилі! Хвилі якісної інформації та хорошої музики!

Ваша команда Вільного радіо.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: