Підтверджені випадки COVID-19 на 11.07.2020:

52 843

В Україні
(1372 померли, 25661 одужав)

758

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 271 одужав)

1360

На непідконтрольній Донеччині
(79 померли, 618 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

З центра Бахмута до Опитного хочуть запустити тролейбусний маршрут без будівництва лінії електропередач


image
Фото: Вільне радіо

В комунальному підприємстві “Бахмутелектротранс” заявили, що до Опитного невдовзі можуть запустити маршрут навіть без будівництва тролейбусної лінії електропередач. Підприємство планує купити тролейбус, який зможе їздити на автономному ходу. 

 

В перспективі міста в наступному році придбати 10 тролейбусів, 4 з яких на автономному ходу. Такі тролейбуси хочуть пустити у віддалені райони міста, де немає контактної лінії електропередач. Про це розповів директор КП “Бахмутелектротранс” Володимир Капарунін.

Тролейбус на автономному ходу облаштований акумуляторами. Вони і забезпечують рух тролейбусу навіть без постійного контакту з лінією електропередач. Вартість таких тролейбусів залежить від об’єму акумулятора.

Директор тролейбусного парку Володимир Капарунін зазначив, що таке рішення більш ефективне, ніж побудувати нові лінії.

“Один тролейбус на автономному ходу коштує 7 мільйонів. Сам проект будівництва лінії з диспетчерською, з контактними лініями — коштує 100 мільйонів. Ось порахуйте: 4 тролейбуси на автономному ходу коштують дешевше, ніж будувати лінію”, — зазначив Володимир Капарунін.

Крім того, такі тролейбуси не будуть витрачати час на підзарядку.

“Він (тролейбус — ред.) не буде стояти. Він їде до Опитного, а потім їде по маршруту №2, 3 або 6 і в цей момент він заряджається”, — додав Капарунін.

Чоловік зазначив, що на такі тролейбуси в місті вже є заявки.

“Люди, коли почули, що ми на Опитне хочемо запустити маршрут на автономному ходу. Приходять і кажуть, — “Давайте і у нас запускайте”. І об’єднана громада. В принципі, якщо до 30 кілометрів можуть проходити на автономному ходу, то ми можемо і в Часів Яр, і куди завгодно їздити”, — зазначив Володимир Капарунін. 

Один з тролейбусів, який може їздити автономно, нещодавно з’явився і в Бахмуті. Більш детальний огляд нового транспорту ми зробимо в окремому матеріалі. Слідкуйте за новинами на сайті Вільного радіо.

Нагадаємо, питання тролейбусного маршруту до Опитного розглядається вже протягом кількох років. В місті не можуть знайти гроші на будівництво нової контактної лінії електропередач. Минулого року порахували, що на такий проект потрібно понад 80 мільйонів гривень.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: