З “начальника-привида” Бахмутської поліції суд зняв запобіжний захід


image
Фото: Громадське

Очільника поліції Бахмута Леоніда Куряту, який є підозрюваним в причетності до вбивства п’ятьох своїх колег, звільнили від усіх зобов’язань на час слідства.

 

Про це йдеться в судовій справі Леоніда Куряти.

До Печерського районного суду м. Києва звернувся прокурор Генеральної прокуратури України, щоб продовжити запобіжний захід Куряті по справі перестрілки у Княжичах.

Раніше, Курята повинен був повідомляти слідчим про будь-яке своє переміщення, зміну свого місця проживання та місця роботи. Але 29 січня строк дії запобіжного заходу закінчився, а суд вирішив його не продовжувати.

“Аналізуючи наявні в наданих суду матеріалах дані про фактичні обставини провадження, особу підозрюваного, його процесуальну поведінку, зважаючи на те, що підозрюваний жодним чином не перешкоджав здійсненню досудового розслідування, а сама по собі ступінь тяжкості злочину, що інкримінується особі, не може бути безумовною підставою для продовження їй запобіжного заходу, слідчий суддя вважає, що клопотання прокурора є необґрунтованим та задоволенню не підлягає”, — пояснює суддя.

Зазначимо,  в грудні 2016 року, під час однієї із спецоперацій під керівництвом Куряти, в перестрілці загинули 5 правоохоронців, яких нібито прийняли за злочинців. Прокуратура повідомляла, що відкрити вогонь своїм співробітникам наказав саме Леонід Курята.

Розслідування стрілянини у Княжичках

https://youtu.be/IW2kFZQRFcc

Нагадаємо, Леоніда Куряту призначили керівником Бахмутської поліції, але на робочому місці він жодного разу не з’являвся.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: