З наступного року українці зможуть повертати ліки в аптеку

Діана Шароді
2018-12-25 18:26

image
Фото з відкритих джерел

З 1 січня 2019 року до аптечних закладів можна буде повертати лікарські засоби.  Раніше в законодавстві це прописано не було.

 

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розповіла в коментарі “Укрінформ” про те, що незабаром українці зможуть повертати ліки в аптеку, якщо виникне така необхідність і як цей процес буде відбуватися.

“З початку 2019 року кожен українець зможе повертати до аптек ліки. Коли аптека отримуватиме повернені ліки, вона має перевірити, чи не були вони відкриті, що вони не були використані, що не була пошкоджена упаковка. Тоді це не несе жодної загрози і ліки можуть бути повернуті”, — зазначила Супрун.

Контроль над процесом повернення буде здійснювати Держлікслужба. Додамо, що згідно з постановою Кабінету міністрів України від 19 березня 1993 року, лікарські препарати та засоби, а також предмети гігієни відносяться до переліку товарів, що не підлягають обміну чи поверненню.

Нагадаємо, в 2019 році в Україні змінять умови програми “Доступні ліки”.

Читайте також: В Україну завезли 350 тисяч одиниць вакцини проти грипу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: