З Опитного до Авдіївки запустили безкоштовний регулярний автобус


image
Фото: Міжнародний Комітет Червоного Хреста

Міжнародна організація Червоного Хреста організувала автобус для мешканців прифронтового Опитного.

 

Нещодавно ми організували автобус, щоб вони могли безпечно доїхати до Авдіївки й зробити необхідні покупки, чи скористатися сервісами. Сподіваємося, завдяки цій послузі їхнє життя стане хоч трішки легшим”, — повідомляє прес-служба Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні(МКЧХ).

За інформацією Червоного Хреста, наразі в Опитному мешкають близько 40 людей, та більшість з них не могли централізовано виїхати до районного центру. При цьому своїх магазинів та медичного пункту в них немає, найближчі – в Авдіївці.

“Ці люди вже кілька років живуть в ізоляції без світла, газу, централізованого водопостачання та опалення. Тут важко знайти неушкоджений будинок чи людину, яку оминули поранення в результаті бойових дій”, — додають МКЧХ.

Взагалі, від Опитного до Авдіївки відстань майже 7 кілометрів, та деякі мешканці ходили до райцентру пішки.

Про ситуацію з населеними пунктами, які не мають транспортного сполучення із райцентрами, Вільному радіо розповів керівник гуманітарної місії “Проліска” Євген Каплін:

“Зі своєї сторони ми написали звернення до Донецької ОДА, про відсутність транспортного сполучення у 48 населених пунктів, але отримали відповідь, що наразі немає коштів, для відновлення зв’язку. З цього року запущений соціальній проект благодійної організації “АДРА Україна”, в рамках якого запустили кілька безкоштовних автобусів, які раз в тиждень — в два, перевозить людей до районних центрів і назад”. Однак вирішити питання з транспортом вдалося не для всіх селищ. Ця робота триває.

Коли ж автобуса не було, то люди з громади наймали машину за десь 400-500 гривень за одного, щоб виїхати в райцентр, і зняти пенсію.

Також читайте: Що робити платникам, поки не прийшла допомога від держави?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: