З прифронтового села Черненко тепер ходить безкоштовний автобус до Маріуполя


image
Фото: ADRA Ukraine

У Волноваському районі з села Черненко почав курсувати соціальний автобус до Маріуполя. За підтримки благодійної організації ADRA Ukraine, у мешканців селища тепер є регулярне сполучення з містом і важливими соціальними об’єктами.

 

Відтепер рейс “Черненко — Маріуполь” обслуговуватиме мешканців віддаленого села двічі на місяць. Люди зможуть поїхати до міста, а за 4 години повернутися додому. Проїзд на цьому маршруті — безкоштовний. Про це повідомляє прес-служба організації ADRA Ukraine.

Соціальний автобус вже здійснив свій перший рейс. Забезпечили перевезення в рамках проекту «Відновлення житла та надання необхідної допомоги людям, потерпілим внаслідок конфлікту на сході України», який реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Нагадаємо, минулого тижня представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні організували для мешканців прифронтового селища Опитне соціальний автобус до Авдіївки. Коли ж рейса не було, то люди з громади наймали машину за десь 400-500 гривень за одного, щоб виїхати в райцентр, і зняти пенсію. Нині вони безкоштовно подорожують до міста, аби зробити покупки в магазинах, скористатися послугами банківських відділень, відвідати у разі необхідності лікувальні заклади чи аптеки.

Зазначимо, наразі в Донецькій області є 48 віддалених від районних центрів населених пунктів без регулярного транспортного сполучення. Допомагають людям в цих селах волонтери або їм доводиться самим шукати собі транспорт аби з’їздити в магазин чи за пенсією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: