З січня українці будуть отримувати дві платіжки за світло на місяць


image
Фото з відкритих джерел

У зв’язку із затвердженням плану поділу енергопостачальних компаній на два напрямки – розподіл електроенергії та інші послуги, українці почнуть отримувати дві платіжки за електроенергію.

 

Зазначимо, при цьому тариф залишається той самий. Про це повідомляє UkrMedia.

«З 2019 року всі енергопостачальні компанії зобов’язані відокремити свою діяльність з розподілу електроенергії від інших видів діяльності вертикально інтегрованого підприємства (обленерго), у тому числі і шляхом створення електропостачальника», – повідомила Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  (НКРЕКП) Оксана Кривенко.

В Нацкомісії  також заявили, що механізм цінового регулювання електроенергії для побутових споживачів не зміниться  до 1 січня 2019 року. А вже нову формулу, за якою можна буде сформувати тариф НКРЕКП представлять після відкриття ринку електроенергії.

Нагадаємо, що з 1 листопада ціна на газ в Україні зросла на 23,5%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: