З травня кожна область платитиме за газ по власному тарифу

Діана Шароді
2019-05-15 11:10

image
Фото з відкритих джерел

Запровадження нової ціни пов’язане з новими тарифами на транспортування газу. У травні, у більшості областей, нова ціна буде нижчою за теперішню. Однак вже в червні ціна на газ зросте.

 

Про це повідомляє прес-служба “Асоціації газового ринку України”.

Так, у Донецькій області у травні кубометр газу коштуватиме 8 грн 18 коп, в червні — 8 грн 56 коп. До цього ціна газу була однаковою  для споживачів у всіх регіонах і складала 8 гривень 55 копійок.

Споживачі газу тепер платитимуть за послуги транспортування абонплату,- 157,19 грн. за тис куб. м. (без ПДВ). Однак, ця ставка є складовою кінцевої вартості газу для населення і діє для всіх областей України.

“Укртрансгаз” вже надіслав постачальникам газу для населення нові угоди на транспортування газу.

“Укртрансгаз” вже надіслав постачальникам газу для населення нові угоди на транспортування газу.

Зазначимо, Уряд вже кілька разів за останні місяці заявляв про зниження ціни на газ. Спочатку на 17 копійок, потім на 30. Однак в платіжках користувачів нічого не змінилося.

 

 

“Передавала показання по газу у особистому кабінеті і помітила, що там ціна 8,55 грн. Я подзвонила у міськгаз і попросила знизити ціну у особистому кабінеті, однак мене перенаправили у облгаз”, —  розповіла Вільному радіо жителька Бахмута Тамара Павленко.

Однак на місцях їй відповіли, як і нам – розпорядження про зниження ціни не отримували.

“Те, що говорили, що ціна має знизитися, поки що у нас цієї інформації немає. Ми їм дзвонили, а потім відправили лист, щоб вони дали роз’яснення”, —  розповіли Вільному радіо у Донецькоблгазі.

Нагадаємо, ціна на газ зросла у листопаді 2018 року — на 23,5%. До цього вона становила 6,95 гривень за кубометр.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: