Спочатку до електронної картки вноситимуть інформацію, пов’язану з візитом пацієнта до сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів (причини візиту, діагнози, дії лікаря), виміри (тиск, пульс і т.д.), дані про алергії, вакцинації та інше.
Поки що пацієнти не зможуть особисто зайти в свою електронну медичну картку. Однак лікар зможе роздрукувати для пацієнта всі необхідні висновки, серед яких: причина звернення, діагноз, призначення лікування або направлення на додаткове обстеження.
Вже у другій половині 2019 року записи в електронній медкартці зможуть робити спеціалісти лабораторій, поліклінік та консультативно-діагностичних центрів. А з 2020 року записи у медкартках робитимуть і лікарі вторинної ланки.
На сайті електронної системи охорони здоров’я eHealth зазначають: уже 80% лікарів первинної ланки пройшли навчання роботи з міжнародним класифікатором ICPC-2, в якому можна кодувати причину звернення пацієнта. Для тих, хто ще не навчився з ним працювати, пропонують залишити заявку та запросити регіонального тренера.
Нагадаємо, що з 1 березня електронна медична картка в електронній системі охорони здоров’я в Україні почала працювати у тестовому режимі.
Читайте також: