За час карантину поліцейські Донеччини отримали понад 100 млн грн “коронавірусних” доплат


image
Патрульні поліцейські у Слов'янську. Ілюстративне фото, Вільне радіо

Оскільки правоохоронці контактують з потенційними хворими на COVID-19, їм призначені виплати за високий ризик зараження. Від початку карантину служителям порядку з Донецької області виплатили вже більш як 100 млн грн такої допомоги.

Ці дані навели у поліції Донеччини у відповідь на інформаційний запит Вільного радіо.

Зазначається, що відповідно до постанови Кабміну №211, під час карантину на працівників поліції поклали додаткові обов’язки. Зокрема, поліцейські мають забезпечувати громадський порядок біля закладів, де лікують хворих на COVID-19, слідкувати за дотриманням умов самоізоляції, посилено патрулювати місця скупчення людей тощо. Відповідно, правоохоронці потрапили до групи ризику, оскільки так чи інакше змушені перетинатися з хворими.

Інша постанова уряду – 375 – регулює доплати працівникам, які забезпечують правопорядок, на час карантину та ще місяць після його зняття. Згідно з внутрішнім дорученням Нацполіції, доплати призначають лише тим, хто виконував вищезгадані дії, а отже контактував з потенційними носіями хвороби. Так, гроші за ризиковані умови праці отримали 4040 правоохоронців з Донеччини. З початку карантину по 31 липня їм виплатили 101 млн 390 тис грн. Зазначається, що в середньому кожен з цих працівників отримав 5300 грн на місяць.

Зазначимо, лише за попередню добу коронавірус виявили у 103 поліціянтів по всій країні. Усього ж з початку пандемії наявність хвороби підтвердили 4952 українським правоохоронцям.

За час карантину поліцейські Донеччини отримали понад 100 млн грн “коронавірусних” доплат
Інфографіка: МВС України

Станом на 18 вересня вірус знайшли у 21 працівника поліції Донеччини. 2 з них служать у Бахмутському відділі.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: