image

За профпрограмою в Бахмуті за останні 2 роки встановили 1 пандус

|
29 Січня 2019

Програму із облаштування міста для людей з інвалідністю та маломобільних жителів за останні 2 роки не виконали. За офіційними даними: не вистачило грошей.

 

 

 

 

 

 

 

 

Про це йдеться в проекті рішення Бахмутської міської ради. Із запланованих 18 пунктів програми з облаштування міста, втілили 1 — облаштували пандус до неврологічного відділення Бахмутської центральної районної лікарні. Щоправда, на першому поверсі шлях і закінчиться, бо ліфт не працює.

За профпрограмою в Бахмуті за останні 2 роки встановили 1 пандус

Крім того, за програмою на 2016-2018 роки планували облаштувати два ліфти в поліклініці КЗОЗ «ЦПМСД Бахмутської міської ради» за адресою вул. О.Сибірцева, 15. Крім цього, хотіли зробити гідравлічний  підйомник ножного типу в другому корпусі Центральної районної лікарні, в НВК №11 та в ЗОШ №12. Планували також оснастити пандусами будівлі Бахмутського міського Народного Дому та краєзнавчого музею. Крім цього, в програмі закладали і облаштування  пандуса та санітарно-гігієнічної кімнати в адміністративній будівлі за адресою вул. Привокзальна,3. Всього по місту мали з’явитись 11 пандусів. Та майже нічого не встановили через відсутність фінансування.

При цьому зазначимо, що не за програмою пандуси все ж встановлювали. Як розповів Вільному радіо начальник Управління ЖКГ міста Сергій Чорноіван, за 2 роки вони встановили більше 50 з’їздів.

Затвердження таких результатів винесли на 125 сесію Бахмутської міської ради, яка відбудеться 30 січня.

Повний перелік питань та проектів ви можете знайти тут.

Зауважимо, всі охочі, за наявності паспорта громадянина України, можуть безперешкодно відвідати сесію міської ради в установленому порядку.

Нагадаємо, в Бахмутській лікарні кілька місяців лежачих хворих несуть пішки на верхні поверхи.

Читайте також: Як вивезти важкохворого з ОРДЛО (перелік документів, умови та ціни)

Може бути цікаво:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: