За рік на Донеччині стало на 35 тисяч людей менше


image
Фото: Pinterest

В Донецькій області у порівнянні з 2018 роком стало на 35 тисяч мешканців менше. Також, стало більше вмирати людей, і менше народжуватись.

 

Станом на липень 2019 року в Донецькій області зареєстровані 4 мільйони 146 тисяч 859 людей. Однак за цей же період в 2018 році чисельність населення була більше ніж на 35 тисяч — 4 мільйони 182 тисячі 214 людей. Такі дані демографічної ситуації опублікувало Головне управління статистики у Донецькій області.

Крім того, в державній статистиці зазначається, що в минулому році з січня по липень народилось 9 тисяч 13 людей, а в 2019 році вже менше — 8 тисяч 483 людини.

Також, в статистиці зазначено, що за перше півріччя 2019 року померли 24 тисячі 497 мешканців Донеччини. А в першому півріччі 2018 — 23 тисячі 543 людини. Серед них з січня по липень 2018 року померли 62 дитини віком до 1 року, а за цей же період в поточному році на 21 більше — 83 дитини.

Ці дані в управлінні статистики Донеччини зібрали на основі адміністративних даних у місцевих владах. В статистику входить лише чисельність і приріст населення на підконтрольних Україні територіях.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: