За попередній день у підконтрольних районах Донеччини провели близько півтори тисячі досліджень на наявність коронавірусу. Майже чверть з них – 412 – виявилися позитивними. В області підтверджують ще 12 випадків зараження серед мешканців Бахмутської громади, тоді як місцеве управління звітує про вдвічі більшу кількість нових хворих.
.
У зведенні очільника Донецької області Павла Кириленка за середу 11 листопада є дані про 412 нових пацієнтів з коронавірусом.
Вкотре найбільше хворих зареєстрували у Маріупольській ОТГ – там звітують про 144 випадки захворювання.
У Краматорській ОТГ додалося 78 хворих.
У Слов’янській громаді інфікувалася 51 людина.
Позитивний результат дослідження отримав 21 мешканець Великоновосілківської ОТГ.
На 16 пацієнтів з вірусом більше стало в Торецькій ОТГ.
По 14 випадків інфікування зафіксували у Старомлинівській та Мангушській громадах.
13 хворих знайшли у Лиманській ОТГ.
У Бахмутській громаді захворіли 12 місцевих мешканців.
7 нових пацієнтів зареєстрували у Добропільській ОТГ та стільки ж – у Покровській громаді.
До загальної кількості інфікованих з Черкаської ОТГ додалися ще 6.
В Олександрівській ОТГ коронавірус виявили у 4 людей.
По 3 хворих підтверджують у Соледарській, Комарській, Шахівській та Костянтинівській громадах.
У Волноваській, Іллінівській та Курахівській ОТГ вірус підхопили по 2 людей.
По 1 людині захворіли у Хлібодарівській, Мирноградській, Білозерській, Сартанській, Удачненській, Селидівській та Святогірській ОТГ.
За весь час поширення коронавірусної хвороби у Донецькій області зареєстрували майже 15,5 тисяч людей з цим діагнозом. З них 5353 вже одужали, а 9903 продовжують лікування. Померли 225 мешканців регіону.
Дані області все ще не точні, деякі хворі не враховані
Згідно з повідомленням управління охорони здоров’я Бахмутської міськради, за 11 листопада діагноз “коронавірусна хвороба” отримали 25 мешканців громади. Це більш як вдвічі перевищує кількість, яка фігурує в даних Донецької ОДА. В області подібні розбіжності пояснюють тим, що вони отримують інформацію ввечері, а місцеві управління оприлюднюють актуальні цифри наступного ранку. Тому деякі випадки інфікування можуть не потрапити до загальної статистики.
Однак обласна статистика досі не “наздогнала” місцеву, й розрив збільшується щодня. Так, за даними очільника Донецької області, у Бахмутській громаді за весь час пандемії зареєстрували 954 хворих з коронавірусом, тоді як в управлінні охорони здоров’я громади підтверджують 1224 пацієнтів.
Отже, за весь час пандемії у Бахмутській ОТГ захворіли 148 медиків та 54 дитини. Одужали 974 людей, а 25 – померли.
Водночас управління охорони здоров’я сусідньої Соледарської ОТГ наводить дані про 106 пацієнтів з коронавірусом. Ця цифра менша ніж та, що фігурує в обласних зведеннях. Там повідомляють про 115 хворих мешканців цієї громади.
Найсуттєвіша різниця між місцевими та обласними даними – в Маріупольській ОТГ. Тоді як місцева влада звітує про 6735 випадків інфікування серед жителів громади, очільник області підтверджує лише 4192 з них.
Неофіційні дані з тимчасово окупованої частини області
Тим часом у т.з. “Міністерстві охорони здоров’я ДНР” повідомляють про 166 нових пацієнтів з коронавірусом, серед яких є 22, кому наявність хвороби визначили клініко-епідеміологічним методом. У такий спосіб ставлять попередній діагноз, тобто для остаточного підтвердження потрібно провести лабораторне дослідження.
Крім того, на тимчасово непідконтрольній території Донеччини померли ще 22 людини з діагнозом COVID-19.
Усього від початку поширення хвороби окупаційна влада ОРДО визнає 8364 пацієнти з коронавірусом. 3975 з них одужали, а померли 746.
Епідситуація по всій Україні (дані з окупованих та анексованих територій відсутні)
Упродовж середи в Україні зафіксували рекордну кількість хворих на COVID-19 – свій діагноз отримали 11 057 людей. Серед нових пацієнтів є 428 дітей та 564 медпрацівники. Більш як півтори тисячі людей з середнім та тяжким перебігом хвороби поклали в лікарні. Одужали понад 6 тисяч пацієнтів. Померли 198 людей.
Найбільше підтверджених випадків захворювання у вівторок зареєстрували у столиці (931), Запорізькій області (799) та на Київщині (700).
Зазначимо, аби стримати поширення вірусу, в уряді вирішили запровадити карантин вихідного дня. Поки що його ввели на 3 тижні. Розпочнеться карантин вже цієї суботи, 14 листопада.
Загалом від початку пандемії кількість хворих на COVID-19 українців перевищила 500 тисяч. Понад 227 тисяч людей здолали хворобу, а померли більш як 9 тисяч пацієнтів.
Читайте також: