Виборами на Донбасі в Центральній виборчій комісії буде опікуватись “людина Порошенка”


image
Фото: з відкритих джерел

ЦВК за нововведеннями складається з 15 членів. Кожному з них дали регіон підпорядкування в час виборів. За Луганську та Донецьку область поставили відповідальним Михайла Вербенського.

22 жовтня під час засідання Центральної виборчої комісії, визначили 15 осіб, які будуть відповідати з діяльність комісії на території України та в закордонному окрузі. Про це повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії.

В складі виборчої комісії з’являються люди з різних сфер діяльності. Серед них є і викладачі, народні депутати, чиновники та представники правоохоронних органів. За тих, чиїх  кандидатів включать до ЦВК депутати сварились чимало часу. І навіть збільшили кількісний склад комітету, щоб задовольнити всі партії. Так, Вербенський – один з висуванців від Блоку Петра Порошенка. 

Так, відповідати за вибори президента в 2019 році на Донбасі призначили Михайла Вербенського. Наразі він очілює департамент моніторингу та організаційно-інспекторської роботи МВС.

Правоохоронець з 1976 року, працював в тому числі заступником нинішнього Генерального прокурора Юрія Луценка.

У декларації посадовця вказана київська квартира на 64 м², яку він отримав в 2015 році, будинок в Андріївці в Київській області, з площею в 258 м², дві земельні ділянки 1200 м² та 3372 м². Також в спільному володінні з дружиною у Михайла є ще одне житло в Києві, площею 71,43 м².

Доповнює список нерухомості – автомобіль Subaru Forester 2009 року випуску. Відповідно до декларації, в 2017 році представник ЦВК заробив понад 792 тисячі гривень.

Також зазначимо, Михайло Вербенський не має ніяких зареєстрованих на себе підприємств, але разом з дружиною він володіє 50% акціями Холдингової компанії “Київміськбуд”.

Вибори президента в Україні пройдуть 31 березня в 2019 році. Центральну виборчу комісію очолює Тетяна Сліпачук. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: