За використання поліцейської форми та символіки без дозволу тепер штрафуватимуть


image
Фото: з відкритих джерел

В Україні з 2 травня почали діяти штрафи за несанкціоноване використання символіки і назви Національної поліції. Відтепер, всіх цивільних, які одягнуть форму поліцейського або будь-яку символіку Нацполіції притягнуть до адміністративної відповідальності.

 

Про це йдеться у законі щодо використання найменування та ознак приналежності до Національної поліції України.

“Ознаками належності до поліції є символіка поліції, однострій поліцейських, спеціальні звання, відомчі відзнаки, спеціальний жетон та службове посвідчення поліцейського”, — йдеться в Законі.

Порушенням є використання будь-якої символіки Національної поліції України: використання найменування “Поліція” на автомобілях, поліцейська форма та інше.

За використовування такої символіки каратимуть штрафом від 17 до 34 тисяч гривень. За повторне порушення цього закону  штраф збільшиться, порушник сплатить вже від 51 тисячі до 68 тисяч гривень.

Однак є і додаткова відповідальність для чиновників та підприємців. Якщо ж цю символіку, або будь-які бланки із надписом “Національна поліція” використовуватимуть органи влади, місцеве самоврядування, юридичні та фізичні особи підприємці, їх очікує суворіше покарання. Штраф від 34 до 51 тисячі гривень, та за повторне порушення від 51 до 68 тисяч гривень.Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: