Заклади освіти Донеччини завершать навчальний рік дистанційно


image
Фото з відкритих джерел

У зв’язку з поширенням коронавірусу навчання в освітніх установах України вже другий місяць проходить дистанційно. У департаменті освіти і науки ДонОДА вирішили завершити академічний рік також у режимі онлайн.

 

Про це заявила директорка департаменту Тетяна Сідашева.

“На сьогоднішній день ми маємо чіткі рекомендації Міністерства освіти, які опрацьовані та доведені до відома всіх працівників освіти Донеччини. Ми будемо завершувати навчальний рік теж у дистанційному режимі”, – говорить Тетяна Сідашева.

Щоб учні та студенти до кінця академічного року вчилися вдома, викладачі мають розробити гнучкі графіки проведення контрольних робіт і заліків.

“Щоб це було зручно для всіх учнів, пройти або тестування, або опитування для того, щоб можна було виставити семестрові оцінки за другий семестр і річну оцінку”, – розповідає очільниця департаменту освіти й науки Донецької ОДА.

Вона пояснила, що до семестрової оцінки входитимуть не лише бали, які учні отримали до 12 березня, а й ті, які вони заробили вже під час карантину.

“Прошу всіх батьків поставитися з розумінням, допомогти своїм дітям. Ми наполягаємо на тому, щоб кожен вчитель підійшов толерантно та підтримав, перш за все, учня та виставив оцінку на користь учня”, – закликала посадовиця.

Сідашева додала, що строки завершення навчання будуть індивідуальними для кожного закладу освіти. Все залежить від структури навчального року, яка подається у вересні. Відповідно до документа, дата завершення навчання встановлюється на розсуд освітньої установи.

На початку наступного навчального року вчителі матимуть провести повторення знань, які учні отримали впродовж карантину.

Нагадаємо, перехід на дистанційне навчання в українських закладах освіти відбувся одночасно з введенням карантину – 12 березня.

Для учнів 4 та 9 класів цього року скасували ДПА. Річні оцінки їм виставлять за підсумками навчального року.

ЗНО для випускників шкіл не скасовували, але точних дат, коли проводитимуть тестування, поки немає. Їх можуть скоригувати в залежності від того, коли в Україні закінчиться карантин.

Попередньо освітяни встановили дві дати:

  • якщо карантин завершиться до червня — тестування проходитиме з 25 червня до 17 липня;
  • в разі продовження карантину до серпня — учасники складатимуть іспити з 17 серпня по 4 вересня.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: