Закон про особливий статус Донбасу продовжили на рік

Анна Сердюк
2019-12-12 20:36

image
Фото з відкритих джерел

Народні депутати підтримали продовження закону про особливий статус Донбасу. За прийняття закону проголосували на засіданні Верховної Ради 12 грудня.

 

Про це йдеться на офіційному порталі українського парламенту.

12 грудня депутати ухвалили законопроєкт №2569 про внесення зміни до статті 1 Закону України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей”. Для продовження у чинному законі лише замінили рік закінчення дії закону з 2019 на 2020.

Нагадаємо, після саміту “нормандської четвірки” Володимир Зеленський розповів журналістам, що замість нового Закону про “особливий статус” парламент може продовжити старий, який прийняли ще у 2014 році. Адже узгоджувати новий варіант на зустрічах тристоронньої контактної групи вже немає часу. 

Зазначимо, основними тезами цього закону є те, що особливе місцеве самоврядування в окремих районах Донеччини і Луганщини — це тимчасові заходи. Крім того, в цьому законі досі є пункт, що вибори мали пройти 7 грудня 2014 року, а профінансують їх з резервного фонду держбюджету України.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: