image

Як бахмутяни ставляться до ймовірної легалізації медичної марихуани

|
16 Травня 2019

Законопроект про легалізацію медичної марихуани зареєстрували у Верховній раді. Відповідне рішення прийняли одностайно на засіданні профільного комітету 15 травня. Голова комітету член фракції “Батьківщина” Григорій Немиря зазначив, що це прецедент, коли комітет ухвалює рішення за підсумками розгляду електронної петиції.

 

Про це пише видання  “Українська правда”.

Документ, який має умовну назву “законопроект про право на життя”, пропонує надати хворим людям доступ до препаратів на основі медичної марихуани.

Зазначимо, 30 січня на сайті Верховної Ради зареєстрували петицію з вимогою внести зміни до законодавства, щоб канабіс можна було використовувати у медичних та наукових цілях. Документ набрав необхідну кількість голосів. Очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун підтримала петицію і закликала сприяти легалізації медичного канабісу. Супрун пояснила, що медичний канабіс застосовують при таких захворюваннях як хвороба Альцгеймера, ракові захворювання, хронічний біль, синдром подразненого кишківника, в тому числі хвороба Крона та виразковий коліт, множинний склероз, а також епілепсія.

Що бахмутяни думають про легалізацію медичної марихуани

https://youtu.be/DZIxZjj0Ync

Раніше в одному з інтерв’ю ми питали в очільниці Управління охорони здоров’я Бахмутської міської ради про її ставлення до легалізації медичної марихуани.

“Марихуана у нас в країні заборонена. Це карається законом. Не можу сказати,  в яких лікувальних цілях використовується марихуана, хоча в часи Гіппократа вона дійсно була лікувальним засобом. А те, що у наших пацієнтів виникає психічна і фізична залежність від марихуани, це таке є”, — сказала Олена Миронова.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: