Закордонні покупки від 100 євро хочуть обкласти податком


image
Фото: з відкритих джерел

У Верховній раді зареєстрували законопроект про зниження лімітів на закордонні посилки. Ініціатором його став голова Кабінету міністрів Володимир Гройсман.  Відповідно законопроекту, всі товари вартістю від 100 євро повинні оподатковуватись.

 

В пояснювальній записці до законопроекту йдеться, що він спрямований на забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2019 році та виконання зобов’язань України в рамках виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

Крім того, зазначається, що у випадку, якщо законопроект підпишуть, в 2019 році Україна отримає близько 5,9 мільярдів гривень додаткових надходжень до державного бюджету.

Прийняття цього закону не означає, що податки потрібно платити споживачу. Всі фінансові витрати залишаються тільки на логістичній компанії. Але це тягне за собою підвищення тарифів на доставку.

Наразі товари загальною вартістю до 150 євро включно можна купувати без податків.

Також читайте: “Укрпошта” грозиться припинити доставку пенсій та звільнити багатьох працівників. Керівництво обгрунтовує це тим, що тарифи на доставку не змінювались вже 14 років та через це компанія зазнає великих збитків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: