Записати дитину в дитсадок можна за 10 хвилин не виходячи з дому. Як це зробити (Інструкція)


image
Фото: з відкритих джерел

Батькам не потрібно ходити особисто в дитсадки з пакетом документів, щоб записати свою дитину. Це можна зробити в режимі онлайн за 10 хвилин. Так само можна дізнатись про чергу в садочку за пару кліків. Як це зробити читайте в матеріалі.

 

В Україні існує інформаційна система управління освітою “Україна ІСУО”. Це система, в якій зібрана інформація про понад 16 тисяч дитсадків, 17 тисяч шкіл України. Завдяки цій системі й можна подати документи, щоб записати свою дитину в дитсадок.

Дитину в садок за 3 кроки

Крок 1. Реєстрація. Щоб потрапити на портал для реєстрації в дитсадок перейдіть за посиланням. Тут зареєструйтесь в “кабінеті батьків” натиснувши зверху праворуч відповідну кнопку. Вам необхідно лише придумати логін, пароль та вказати свою пошту, на яку прийде активація.

Записати дитину в дитсадок тепер можна за 10 хвилин не виходячи з дому. Як це зробити (Інструкція)

Крок 2. Шукаємо садок. Після реєстрації оберіть область на мапі та зручний для вас дитячий садок.

Записати дитину в дитсадок тепер можна за 10 хвилин не виходячи з дому. Як це зробити (Інструкція)

У вас з’являється анкета дитсадочка, в якій вказано де знаходиться заклад освіти, скільки там працює людей, вихователів, хто завідувач, розмір закладу, типи груп в дитсадку, їхня кількість, скільки навчається дітей, тощо.

Записати дитину в дитсадок тепер можна за 10 хвилин не виходячи з дому. Як це зробити (Інструкція)

В інших віконцях анкети можна подивитися, яка черга в дитсадку та відгуки про заклад.

Крок 3. Записуємо дитину. Після того, як ви обрали дитсадок, натисніть в під анкетою зелену кнопку “Подати заявку на вступ”. Тепер потрібно зробити кілька кроків:

  • Вказуємо населений пункт, № дитсадка;
  • Вписуємо дані дитини (ПІБ, дату народження адресу, свідоцтво про народження), обираємо групу;
  • Вказуємо рік, в який ви хочете, щоб дитину прийняли, вписуєте, чи є диспансерний облік або пільги;
  • Вказуємо контактні дані батьків, (ПІБ, контактний телефон, адресу).

Відправляємо заявку натиснувши на відповідну кнопку. Тепер ви можете на цьому ж порталі в будь який момент подивитися статус вашої заявки, та слідкувати, на якому місці вона знаходиться в черзі.

Зазначимо, якщо подавати заявку дуже заздалегідь (наприклад, за кілька років), то ви можете бути першими в черзі. Якщо ви одразу точно потрапляєте в потрібну групу на потрібний рік, то радимо вам зберегти скрін екрану для підтвердження цього. В майбутньому перед вами можуть додати кілька пільговиків, але точно не пересунути за межі сформованого списку на обраний рік.

Схожа ситуація 2020 року була в Харкові. Батьки перевірили, що перед ними ніхто не записався, а коли настав час, то виявилося, що в системі набрана група без них. Саме скрін-підтвердження та суспільна увага допомогли вирішити це питання. Перелік також актуальний з урахуванням дітей, які прийшли записатися в садочок особисто.  

Якщо ж ви в списку вже на очікуванні, то коли в дитсадку з’явиться вільне місце — вам відправлять відповідне повідомлення  про зарахування на електронну пошту. Протягом 10 днів ви маєте прийти до відділу освіти з документами для вступу.  

***

Нагадаємо, журналісти Вільного радіо також робили інструкцію, як записати майбутнього першачка до школи.  

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: