Засідання по справі хабарництва в ПФУ Бахмута знову відклали. Суддя пішла на пенсію

Анна Сердюк
2019-08-12 16:15

image
Фото: Вільне радіо

Підготовче засідання у справі кількох співробітниць Пенсійного фонду Бахмута, яких підозрюють в хабарництві, мали провести 9 серпня, але справу передали новій судді. Тож тепер їй потрібен час на ознайомлення з матеріалами і лише тоді стане відома нова дата засідання. 

 

Справу передали до суду в березні, але підготовчого засідання досі не було. Спочатку його перенесли через неявку сторін (на суд прийшли не всі підозрювані). Нове засідання мало відбутись 9 серпня. Але і його перенесли. 

“Передали у зв’язку із закінченням повноважень судді Харченко по досягненню граничного віку. В неї пенсійний вік настав і вона йде на пенсію у відставку. Тому її справи, які вона слухала, передаються іншим суддям”, — повідомила Вільному радіо речниця Артемівського міськрайонного суду Оксана Ужакова

Відповідно до даних системи авторозподілу, потрапити справа могла лише до 2 суддів: Лілії Шевченко або Лілії Хомченко. Программа обрала Хомченко. 

Коли призначать наступне засідання у справі наразі не відомо, адже суддя має ознайомитись з матеріалами справи. Та, через навантаження на суддів, це може бути у вересні.  

 

Нагадаємо,  наприкінці вересня в Бахмуті затримали 4 людей за підозрою в організації корупційної схеми. Слідство зазначає, що підозрювані брали хабарі за пришвидшення оформлення грошових виплат. Фігурантам корупційного скандалу кілька разів обирали та продовжували запобіжний захід. Останній закінчився 11 березня.  

В рамках цієї справи правоохоронці також провели обшуки в Бахмутському управлінні соцзахисту.

Крім того, під час розслідування змінився і очільник установи. Посаду в.о. керівника Бахмуто-Лиманського управління ПФУ зайняла Ольга Малахова, яка до цього вже працювала у відділені.

Раніше ми також зробили великий матеріал, де зібрали всю відому інформацію з відкритих джерел про всіх підозрюваних цього розслідування.

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: