Підтверджені випадки COVID-19 на 06.07.2020:

49 043

В Україні
(1262 померли, 21703 одужали)

681

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 239 одужали)

1242

На непідконтрольній Донеччині
(76 померли, 547 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Зеленський не підписав закон про хімічну кастрацію педофілів та повернув його до Верховної Ради


image
Фото: з відкритих джерел

Шостий президент України ветував закон про примусову хімічну кастрацію за згвалтування та розбещення малолітніх. Він відмовився підписувати його та відправив до парламенту з пропозиціями.

 

4 серпня президент України Володимир Зеленський наклав вето на закон №6449 про примусову хімічну кастрацію за статеві злочини проти неповнолітніх. Такі дані з’явились на офіційній сторінці законопроекту у Верховній Раді.

Зазначено, що Зеленський повернув закон до парламенту 9 скликання із своїми пропозиціями і наразі він готується на розгляд. Які саме поправки в закон внес президент — невідомо. 

Нагадаємо, 11 липня 247 депутатів Верховної Ради 8 скликання проголосували за посилення покарання для педофілів. Закон передбачає, що таких засуджених будуть примусово хімічно каструвати, а максимальний термін покарання не 12, а 15 років позбавлення волі.

Для довідки: “Хімічна кастрація” — це введення спеціального препарату в організм людини, який блокує дію гормону тестостерон. Час дії препарату залежить від препарату, який використовують при хімічній кастрації. Але після закінчення дії препарату (за 2-3 місяці), суд може призначити ін’єкцію ще раз. Хімічну кастрацію використовують в Сполучених Штатах Америки та в багатьох країнах ЄС.

Крім того, парламент 8 скликання прийняв ще й законопроект №6607 про створення реєстру педофілів. Законом передбачено, що цей реєстр буде з обмеженим доступом. Станом на 4 серпня, цей законопроект готується на розгляд у другому читанні.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: