Зеленський та Порошенко підтвердили свою участь в дебатах (де і коли вони будуть)

Анна Сердюк
2019-04-04 9:59

image

3 квітня Володимир Зеленський опублікував відео-виклик чинного Президента на дебати на НСК “Олімпійський”. Вже вночі Петро Порошенко погодився на це.

Ввечері 3 квітня в мережі з’явилось відео-звернення кандидата Володимира Зеленського. Він заявив, що готовий до дебатів, якщо вони пройдуть на НСК “Олімпійський”, а Петро Порошенко визнає, що це дебати із кандидатом в Президенти Зеленським.

Володимир Зеленський вимагає, щоб дебати перед 2 туром були на стадіоні

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=7hqP701LQt8

Зазначимо, в ДП”Олімпійський” майже одразу після публікації заявили, що нічого не знали про виклик кандидата Зеленського та не підтримують жодного з претендентів на пост глави держави.

“Пропозиція одного з кандидатів в президенти провести такі дебати на стадіоні НСК «Олімпійський» в Києві – є його власною ініціативою. Вона не обговорювалася з керівництвом держпідприємства та не узгоджувалася з графіком проведення заходів на стадіоні. В разі надходження відповідних пропозицій адміністрація НСК «Олімпійський» буде розглядати їх в робочому порядку”, – йдеться в повідомленні на сайті стадіону.

Відповідь Петро Порошенко надав того ж вечора. Також у форматі відео. Сказав, що дебати – це прописана норма закону і просить не робити із них шоу. Завершив же тим, що згоден на проведення їх на стадіоні “НСК”Олімпійський”.

https://twitter.com/poroshenko/status/1113601862551396352

Зазначимо, відповідно до ст.62  закону про вибори Президента України, теледебати за рахунок коштів Державного бюджету України проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування між 19 та 22 годинами в прямому ефірі. Тобто, 19 квітня. Тривати дебати мають більше ніж годину. 

Їх організацією займається Національна телекомпанія України, тобто “Суспільне”. Транслювати ж можуть усі канали. 

Додамо, що на дебати на “Суспільному” перед першим туром кандидати Володимир Зеленський та Петро Порошенко не прийшли. Шоумен проводив замість цього концерт в Броварах, а чинний Президент давав особисте інтерв’ю іншому телеканалу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: