Жінок підприємців та майбутніх бізнесвумен з Донеччини запрошують взяти участь в регіональному бізнес-конкурсі


image
Фото: з відкритих джерел

Донецька торгово-промислова палата проводить конкурс серед жінок підприємців, переселенців та студенток. Бізнесвумен зможуть позмагатись за номінації кращого виробника, сімейного підприємця та кращого в сфері послуг. Під час конкурсу учасники отримають додатковий досвід в бізнесі, а переможниці ще і призи від спонсорів.

 

“Цей конкурс влаштовує Донецька торгово-промислова палата, та проводиться вже третій раз. Цільова група це молоді жінки, віком від 18 — 35 років”, — розповіла Вільному представниця і тренер Донецької ТПП Олена Сезоненко.

Організатори кажуть: хочуть розвинути жіноче підприємництво та допомогти розвинутись молодим бізнесвумен. До того ж, конкурс – можливість нових знайомств у сфері та розширення партнерської бази.

Тож, брати участь в конкурсі можуть як вже досвідчені підприємці, переселенці, так і молоді студентки від 18 років. Жінки повинні написати свою бізнес-ідею та зареєструвати її на конкурсі.

Журі обере найкращих за трьома номінаціями: “Виробництво”, “Сфера послуг” та “Сімейний бізнес”. Переможців представлять восени на щорічному бізнес-форумі в Маріуполі “Business 4Women”.

Взагалі цей конкурс не передбачає ніякого призового фонду, але є велика вірогідність того, що переможниць будуть нагороджувати партнери цього форуму.

“Наприкінці конкурсу відбудеться нагородження на заході Донецької торгово-промислової палати. Переможницям видаватимуть дипломи, будуть якісь спонсорські призи”, — зазначила Олена Сезоненко

Проекти розглядатимуть за такими критеріями:

  • Попит бізнес-ідеї
  • Повнота аналізу ринку товару або послуги
  • Унікальність пропозиції
  • Виборі каналів збуту та просування товару, послуги
  • Швидкість отримання доходу

Під час конкурсу, молоді підприємці зможуть звертатись до бізнес-тренерів Донецької ТПП, проходити навчання, щоб удосконалити свій бізнес проект. Вже після проведення конкурсу, переможниці зможуть і надалі звертатись за допомогою, до своїх вчителів.

“Проблема така, що молодь має бути більше зацікавленою в розвитку своїх бізнес-ідей, рости, відчуваючи проектну підтримку”, — зауважила Олена Сезоненко.

Подати заявку можна натиснувши тут. А дізнатись більше – за телефоном +38 050 478 98 80 або за електронною поштою elenasezonenko@gmail.com.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: