Донецька торгово-промислова палата проводить конкурс серед жінок підприємців, переселенців та студенток. Бізнесвумен зможуть позмагатись за номінації кращого виробника, сімейного підприємця та кращого в сфері послуг. Під час конкурсу учасники отримають додатковий досвід в бізнесі, а переможниці ще і призи від спонсорів.
“Цей конкурс влаштовує Донецька торгово-промислова палата, та проводиться вже третій раз. Цільова група це молоді жінки, віком від 18 — 35 років”, — розповіла Вільному представниця і тренер Донецької ТПП Олена Сезоненко.
Організатори кажуть: хочуть розвинути жіноче підприємництво та допомогти розвинутись молодим бізнесвумен. До того ж, конкурс – можливість нових знайомств у сфері та розширення партнерської бази.
Тож, брати участь в конкурсі можуть як вже досвідчені підприємці, переселенці, так і молоді студентки від 18 років. Жінки повинні написати свою бізнес-ідею та зареєструвати її на конкурсі.
Журі обере найкращих за трьома номінаціями: “Виробництво”, “Сфера послуг” та “Сімейний бізнес”. Переможців представлять восени на щорічному бізнес-форумі в Маріуполі “Business 4Women”.
Взагалі цей конкурс не передбачає ніякого призового фонду, але є велика вірогідність того, що переможниць будуть нагороджувати партнери цього форуму.
“Наприкінці конкурсу відбудеться нагородження на заході Донецької торгово-промислової палати. Переможницям видаватимуть дипломи, будуть якісь спонсорські призи”, — зазначила Олена Сезоненко
Проекти розглядатимуть за такими критеріями:
Під час конкурсу, молоді підприємці зможуть звертатись до бізнес-тренерів Донецької ТПП, проходити навчання, щоб удосконалити свій бізнес проект. Вже після проведення конкурсу, переможниці зможуть і надалі звертатись за допомогою, до своїх вчителів.
“Проблема така, що молодь має бути більше зацікавленою в розвитку своїх бізнес-ідей, рости, відчуваючи проектну підтримку”, — зауважила Олена Сезоненко.
Подати заявку можна натиснувши тут. А дізнатись більше – за телефоном +38 050 478 98 80 або за електронною поштою [email protected].
Також читайте:
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.