image

Жінок з Донбасу запрошують вдосконалити знання в IT-сфері. Навчання готові оплатити спонсори

|
03 Листопада 2020

Для мешканців Донбасу з вразливих верств населення оголошують конкурс грантів для підвищення кваліфікації в IT-сфері. Перевагу надають жінкам. Також стати учасниками програми можуть люди з інвалідністю, батьки-одинаки, переселенці, а також постраждалі від війни або коронавірусної кризи.

 

Організатори конкурсу – французька гуманітарна організація ACTED.

Програма націлена на економічний розвиток, сприяння доступу до високооплачуваної роботи, а також відкриття нових можливостей для працевлаштування й бізнесу.

Зазначається, що навчання передбачає короткострокові курси тривалістю від 3 місяців до року в напрямку IT. Це можуть бути заняття онлайн та/або безпосередньо в аудиторії. Навчання проводитимуть установи, які співпрацюють з організацією ACTED.

Переможці конкурсу отримають до 25 тисяч гривень, які можна спрямувати на витрати, пов’язані з навчанням. Частина грошей піде на оплату праці вчителів. Деякі витрати учасники можуть взяти на себе – це сприйматиметься як підтвердження наміру розвиватися в обраному напрямку.

Кінцевою метою проєкту є працевлаштування учасників. Тобто, після курсів вони мають докласти максимум зусиль, аби протягом року знайти роботу за фахом.

Взяти участь у програмі можуть повнолітні мешканці Донеччини та Луганщини (у тому числі переселенці). У них має бути освіта або досвід роботи в IT-сфері, а також певне устаткування (комп’ютер, програми тощо).

У першу чергу гроші надаватимуть тим, хто належить до соціально або фінансово вразливих категорій. Зокрема, отримати грант можуть:

  • жінки-голови домогосподарств з неповнолітніми дітьми (наявність батька до уваги не братиметься);
  • жінки-переселенки;
  • люди з інвалідністю незалежно від статі;
  • жінки, які доглядають за літніми людьми, тяжкохворими або людьми з інвалідністю;
  • батьки-одинаки (жінки або чоловіки);
  • жінки, які не можуть знайти роботу за спеціальністю та мешкають в районах, що постраждали від війни;
  • жінки, які втратили роботу або дохід від кризи, спричиненої пандемією COVID-19;
  • жінки з інженерною освітою, які не можуть влаштуватися на роботу через неактуальність професії або закриття підприємств.

Заявки на участь у програмі прийматимуть до 30 листопада. Їх можна надсилати у вигляді скан-копій на електронну адресу ukraine.seed@acted.org або поштовим відправленням рекомендованим листом з повідомленням про вручення на адресу: вул. Центральна, 26, м. Слов’янськ, 84122, Україна, ACTED.

За формою заявки пишіть на вище вказану електронну адресу або звертайтеся за номерами +38 099 071 27 69, +38 095 741 34 37, +38 093 211 06 04. Сюди ж можна телефонувати в разі виникнення додаткових запитань.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: