Знайди роботу в зручному районі. На Донеччині незвично оформили вакансії центру зайнятості


image
Фото: Вільне радіо/Олександр Червоненко

Служба зайнятості Донецької області зібрала всі свої вакансії на інтерактивній мапі, замість оформлення переліку. До кожної пропозиції роботи додані умови та вимоги до кандидатів.

 

Таким сервісом тепер може скористатись будь-хто. Неважливо де знаходиться шукач роботи — в прифронтовому Бахмуті, в Києві або в Парижі.

“Основною задачею є мобільність. Щоб у невеликий термін людина незалежно від того, де вона знаходиться, хоч в Україні хоч за кордоном, міг подивитись вакансію, яка його цікавить. При цьому, йому не потрібно більше ходити в центр зайнятості та уточнювати про все. Він може це зробити в будь-якому гаджеті або мобільному телефоні”, — розповіли Вільному радіо в Донецькому обласному центрі зайнятості.

На Донеччині можна знайти вакансію по інтернету

Наразі на цій мапі можна подивитись оголошення про роботу в 21 місті Донеччини. Щоб знайти роботу в такий спосіб натисніть тут або тут. Потім необхідно обрати центр зайнятості з свого міста та шукати з категоріями.

На Донеччині можна знайти вакансію по інтернету

Щоб дізнатись деталі роботи достатньо лише натиснути на іконку з роботою, яка вас цікавить.

Мапу розробили на базі “Google Maps”. Та в подальшому будуть додаватись електронні паспорти роботодавців з більш детальною інформацію про кожного з них.

“Фактично від початку ідеї створити цю інтерактивну мапу до кінцевого результату пройшло трохи більше місяця”, — додали в центрі зайнятості.

 

Нагадаємо, ми зібрали анонси грантів та програм, для сімей, підприємців малого та середнього бізнесу чи великих сільськогосподарських фірм.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: