Журналіст Радіо Свобода Станіслав Асєєв, якого наприкінці 2019 року звільнили з полону бойовиків, розповідатиме про Донбас за кордоном. Асєєв братиме участь у конференції в Мюнхені, де виступить з промовою про східні регіони України, які знаходяться в окупації бойовиків.
Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.
“Приїхав до колег з “Радіо Свобода” до Праги. Завтра-післязавтра будуть важливі зустрічі тут, після чого матиму брати участь у конференції з безпеки у Мюнхені: знов буду говорити про Донбас”, – повідомив Станіслав Асєєв.
Нагадаємо, до полону окупантів Асєєв потрапив через те, що під час війни на Донбасі вирішив залишитися в окупованому Донецьку, щоб надавати правдиву інформацію на підконтрольну територію щодо ситуації на сході. А після звільнення журналіст заявляв, що серед тих, кого повернули з полону, бувають і самі бойовики.
“Є низка питань щодо людей, які повернулися на цю територію, при тому що вони безпосередньо брали участь в тих злочинах, які відбувалися в “Ізоляції”. Ось як вони повертаються сюди і як вони ходять на свободі протягом ось вже 2 років (деякі повернулися в грудні 2017) — це теж велике питання. Поки що ми його намагаємося публічно не піднімати і хочемо вирішити через відповідні органи. Почути їх коментарі”, — розповів в інтерв’ю Радіо Свобода Станіслав Асєєв.
Читайте також: