Підтверджені випадки COVID-19 на 09.07.2020:

51 224

В Україні
(1327 померли, 23784 одужали)

748

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 258 одужали)

1319

На непідконтрольній Донеччині
(78 померли, 594 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Звільнений з полону бойовиків журналіст Асєєв розповідатиме про Донбас у Німеччині


image
Фото: Радіо Свобода

Журналіст Радіо Свобода Станіслав Асєєв, якого наприкінці 2019 року звільнили з полону бойовиків, розповідатиме про Донбас за кордоном. Асєєв братиме участь у конференції в Мюнхені, де виступить з промовою про східні регіони України, які знаходяться в окупації бойовиків.

 

Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

“Приїхав до колег з “Радіо Свобода” до Праги. Завтра-післязавтра будуть важливі зустрічі тут, після чого матиму брати участь у конференції з безпеки у Мюнхені: знов буду говорити про Донбас”, – повідомив Станіслав Асєєв.

Нагадаємо, до полону окупантів Асєєв потрапив через те, що під час війни на Донбасі вирішив залишитися в окупованому Донецьку, щоб надавати правдиву інформацію на підконтрольну територію щодо ситуації на сході. А після звільнення журналіст заявляв, що серед тих, кого повернули з полону, бувають і самі бойовики.

“Є низка питань щодо людей, які повернулися на цю територію, при тому що вони безпосередньо брали участь в тих злочинах, які відбувалися в “Ізоляції”.  Ось як вони повертаються сюди і як вони ходять на свободі протягом ось вже 2 років (деякі повернулися в грудні 2017) — це теж велике питання. Поки що ми його намагаємося публічно не піднімати і хочемо вирішити через відповідні органи.  Почути їх коментарі”, — розповів в інтерв’ю Радіо Свобода Станіслав Асєєв.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: