12 експолонених залишилися на Донеччині на реабілітації та відновлюють документи, — Донецька ОДА


image
Фото: з відкритих джерел

Кілька днів тому 20 полонених, яких звільнили на квітневому обміні пройшли обов’язкову обсервацію. Частина полонених вже поїхала додому, але 12 людей ще залишаються на Донеччині та проходять реабілітацію.

 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

Він зазначив, що 12 українців, яких звільнили бойовики 16 квітня знаходяться в Миколаївці, у Слов’янській районній лікарні. За експолоненими спостерігають медики та психологи. Під час реабілітації до полонених приїжджають “гості”, представники міграційної служби та інших соцслужб, які допомагають в бюрократичних питаннях.

12 експолонених залишилися на Донеччині на реабілітації та відновлюють документи, — Донецька ОДА

“Людині необхідна психологічна, медична допомога, юридична допомога, відновлення документів, стоматологічне лікування, переглянути інформацію про різні заборгованості, працевлаштування, отримання житла і роботи і все, що стосується того, що необхідно для подальшого життя звільнених”, — розповідає журналістам “Донеччини TV” представниця соціальної роботи Донецького обласного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Світлана Андрієва.

12 експолонених залишилися на Донеччині на реабілітації та відновлюють документи, — Донецька ОДА

Крім того, в деяких полонених чимало документів залишились на окупованій території, тож все це необхідно відновлювати.  

“Паспорт необхідний, ІНН, електронний рахунок ПФУ, там де мої гроші, де моя пенсія. Всі банківські картки вже протерміновані”, — каже експолонений Олександр.

Нагадаємо, вранці 16 квітня Київ та бойовики з окупованих районів Донеччини та Луганщини провели обмін полоненими. Це був перший обмін у цьому році. На тимчасово окуповані території повернулися 14 людей, а бойовики віддали 20 українців. Однак, троє з тих, кого передали представникам так званої “ЛНР”, відмовились повертатися на окуповану територію. Тож загалом на обсервацію направили 23 людей. Ні в кого з них не підтвердили зараження коронавірусом.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: