Бахмутський експосадовець раптово помер в окупованому Донецьку

Наталя Жукова
2020-05-23 16:22

image
Фото: Вільне радіо

Заступник директора бахмутського спорткомплексу “Металург” Володимир Литовченко раптово помер на тимчасово окупованій території. Там його й поховали. Син не зміг бути на похороні через закриті КПВВ.

 

Про це Вільному радіо повідомив депутат Бахмутської міськради Сергій Ситников. 

“Він поїхав в Донецьк до дочки десь в березні, там захворів, але не допомогли. Помер 20 травня, 22-го поховали. Його жінка зараз здається у невістки в Росії, а тут в Бахмуті син, вони не змогли бути на похороні”, — повідомив депутат. 

Чи намагались рідні переправити тіло померлого через закриті на карантин КПВВ, Вільному радіо наразі невідомо. 

Володимир Литовченко  —  учасник бойових дій в Афганістані, член бахмутської міської спілки ветеранів Афганістану, працював заступником начальника спорткомплексу “Металург”. До того з початку 2000-х років він працював начальником відділу внутрішньої політики Артемівської міськради.

11 травня 2014 Литовченко, обіймаючи посаду начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Артемівської міськради, взяв участь у незаконному референдумі. На відео, оприлюдненому “Артемівською службою новин” в цей день, зображений чоловік, схожий на Володимира Литовченка, який очікує на бюлетень для голосування за самостійність “Донецької народної республіки”. 

псевдореферендум Володимир Литовченко
Скрін-шот відео “Артемівської служби новин” від 11.05.2014

 

Влітку 2017 Володимир Литовченко публічно підтвердив факт своєї участі у т. зв. “референдумі”, коли хотів увійти до складу громадської ради Бахмута. 

Він розповів, що такою була його громадянська позиція. Пізніше у відкритому листі він пояснював, що ходив туди аби сепаратисти не скористались його голосом, а також проконтролювати несанкціоноване громадське зібрання під час окупації та згодом інформувати про їх перебіг інші структури. Він також зазначив, що успішно пройшов люстраційну перевірку у 2015 році. 

Додамо, за результатами голосування Литовченко став членом громадської ради Бахмута на 2017-2019 рік, зайнявши передостаннє рейтингове місце. Але потім через суспільний розголос вийшов зі складу громадської ради. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: