Влада Дружківки вирішила закупити додаткові загороджувальні піраміди, сталеві канати та бар’єри з колючого дроту загалом на майже 9 мільйонів гривень. Замовлення дісталися різним підрядникам — “Бетонярня Бумдайстер”, “Стальканат” та “Дніпрометиз ТАС”. Коли підприємства пообіцяли виконати замовлення — читайте у матеріалі.
Про ці замовлення журналісти Вільного радіо дізналися з тендерів на сайті публічних закупівель Prozorro.
Рішення про чергову закупівлю захисних споруд для оборони підступів до Дружківки ухвалили у місцевому управлінні житлово-комунального господарства 27 листопада. Посадовці вирішили негайно придбати загороджувальні піраміди, сталеві канати та колючі бар’єри типу “Єгоза”.
Загалом три підряди обійдуться міському бюджету у 8 мільйонів 956 тисяч гривень. Відповідатиме за них управління ЖКГ.
Так, найдорожчий у цьому списку підряд на загороджувальні піраміди “ПЗ-1” — 7,5 мільйона гривень — дістався ТОВ “Бетонярня “Будмайстер” з Павлограда на Дніпропетровщині. Підрядник зобов’язався поставити п’ять тисяч таких споруд до 30 грудня 2024 року.
Ще 654 тисячі гривень віддали акціонерному товариству “Стальканат” за 15 тисяч метрів стального каната типу “D 8-10 мм”. Компанія, яка за даними аналітичної системи YouControl зареєстрована в Одесі, має надати замовлення до 28 грудня 2024 року.
Також влада Дружківки заплатила ТОВ “Дніпрометиз ТАС” 802 тисячі гривень за колючий дріт “Єгоза”. Цих грошей вистачило на 198 котушок від підрядника з Дніпра. Устаткування місто отримало ще наприкінці листопада.
Упродовж листопада 2024 року російські війська продовжували нищити цивільну забудову Дружківки. Зокрема, 16 листопада в Дружківці російський обстріл пошкодив 18 домівок та об’єкти інфраструктури.
13 листопада після влучання безпілотника у Дружківці постраждали мікроавтобус та газопровід.
Днем раніше окупанти скинули на місто три авіабомби УМПБ Д-30СН, пошкодивши об’єкти у промисловій зоні.
Раніше журналісти Вільного радіо розповідали, як благодійники з фонду “Схід SOS” пробурюють артезіанську свердловину для господарчої та питної води у Дружківці. Нове джерело мають запустити на початку 2025 року.