Більш ніж половина ліжок лікарень першої хвилі для хворих з COVID-19 на Донеччині заповнені, — Донецька ОДА


image
Фото: з відкритих джерел

В лікарнях Донецької області, які визначили як госпітальні бази першої хвилі, наполовину заповнені ліжка. З них чверть ліжок займають хворі на COVID-19, ще майже стільки ж — люди з підозрою на цей діагноз в очікуванні результатів.

 

Про це на брифінгу заявив представник Департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко.

Він зазначив, що станом на 28 вересня в лікарнях першої хвилі є 943 ліжка. Близько 500 з них зайняті (263 людини лікуються з діагнозом коронавірусна хвороба, ще 251 — чекають на результати ПЛР-дослідження).

Нагадаємо, в багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування м. Бахмут фіксують збільшення кількості важких хворих з коронавірусом. Тут, за словами головної лікарки, щодня збільшується кількість госпіталізацій в інфекційне відділення.

Зазначимо, дані Олександра Педенка дещо відрізняються від даних, що публікує Департамент охорони здоров’я Донецької ОДА. Зокрема там зазначають, що станом на вечір 27 вересня, в 13 лікарнях, які визначили як госпітальні бази для COVID-19, облаштовано 871 ліжко. З них заповнені близько 570 ліжок.

Додамо, різниця в статистиці різниться не лише стосовно ліжок, а й хворих на коронавірус. Наприклад, управління охорони здоров’я Бахмутської міської ради регулярно повідомляє про більшу кількість хворих, ніж по тому ж району в Донецькій ОДА. Також, подекуди кілька днів в загальнообласну статистику додають данні про померлих, тоді як місцеві управління кажуть про це майже одразу. Олександр Педенко пояснює, що в обласну статистику данні подають із запізненням.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: