Благодійники допомагатимуть дітям з ОРДЛО та Криму подолати психологічні проблеми


image
Фото з відкритих джерел

Фонд інтелектуальної співпраці “Україна – ХХІ століття” буде допомагати дітям з тимчасово окупованих територій позбавитись психологічних травм, отриманих в результаті війни та анексії Криму.

 

Про це повідомляють у пресслужбі організації.

У фонді зазначають, що за даними ООН, щонайменше півмільйона дітей отримали посттравматичний синдром внаслідок війни на сході України та анексії Криму. Вони відчувають тривогу, депресію та агресію.

Автори ініціативи розробили програму з надання психологічної підтримки дітям з цих територій. Вона передбачає співпрацю українських та міжнародних партнерів. Зокрема, фонд веде переговори з організаціями зі Сполучених Штатів, Великобританії та країн ЄС. За словами засновника фонду колишнього нардепа Богдана Губського, згоду на співпрацю вже надав світовий лідер в області дитячого психічного здоров’я “Національний центр для дітей та сімей Анни Фрейд”. Організатори програми планують підготувати достатню кількість психологів, які будуть здатні виявити проблеми кожної окремої дитини та знайти шляхи для їхнього вирішення.

З дітьми будуть проводити заняття з профорієнтації, лідерських навичок, патріотизму та громадянської відповідальності. У фонді стверджують, що разом ці активності зможуть відновити психологічну рівновагу постраждалих дітей, повернути їм відчуття безпеки та допоможуть комфортно спілкуватися з іншими. Під час пілотної частини проєкту благодійники щомісяця планують працювати зі 100 дітьми. А загалом програма має охопити близько 225 тисяч дітей.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: