Де переселенцям знайти безкоштовне житло в Миколаївській області (контакти)
На Миколаївщині облаштовані п’ять місць тимчасового розміщення для переселенців. Загалом у цих прихистках можуть безкоштовно проживати майже 400 людей. Публікуємо контакти закладів, які готові приймати ВПО.
Про прихистки, які облаштували для переселенців у Миколаївській області, журналісти Вільного радіо дізналися з наказу Мінреінтеграції №343. Ці дані актуальні станом на 11 квітня 2024 року.
Зазначимо, дані щодо кількості вільних місць для ВПО постійно змінюються. Через це немає гарантій, що за вказаними адресами охочих точно заселять. Тож, перш ніж їхати в той чи інший заклад, варто дізнатися про наявність вільних місць за вказаними телефонами. Проживання безкоштовне для переселенців, однак у більшості випадків доведеться платити за комунальні послуги.
Житло для переселенців у Миколаївській області
місто Миколаїв
- вул. Театральна, 45/1
Нежитлове приміщення центру для надання соціальних послуг, яке переобладнали для колективного проживання. Загалом тут є десять приміщень, які розраховані на 30 переселенців. На початку квітня вільними були три місця. Умов для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення немає.
Цей прихисток частково відповідає мінімальним потребам для проживання згідно з вимогами законодавства.
Контакти: Тетяна Колесник, (095) 942-97-80, [email protected]
- вул. Курортна, 14-А
Нежитлове приміщення санаторної школи-інтернату, яке частково облаштували для колективного проживання. Для переселенців тут виділили 42 кімнати. Загалом прихистити можуть 130 людей, 15 з яких — люди з інвалідністю та маломобільні групи населення. Але у квітні вільних місць тут не було.
Цей прихисток частково відповідає мінімальним потребам для проживання згідно з вимогами законодавства.
Контакти: Галина Макарова, (051) 244-17-51 [email protected]
місто Первомайськ
- вул. Варварівська, 87
Комплекс нежитлових будівель центру з надання соціальних послуг, яку переобладнали для колективного проживання. Загалом у восьми приміщеннях можуть поселити 20 переселенців, двоє серед них — люди з інвалідністю чи маломобільні. На початку квітня вільних місць не залишалось.
Цей прихисток повністю відповідає мінімальним потребам для проживання згідно з вимогами законодавства.
Контакти: Тамара Данелюк, (066) 939-17-93, [email protected]
- пров. Михайла Волкова, 44
Комплекс нежитлових будівель центру з надання соціальних послуг, яку облаштували для колективного проживання. Для переселенців виділили шість приміщень, де можуть розмістити 15 людей, двоє з них — люди з інвалідністю чи маломобільні. Минулого місяця вільних місць тут не було.
Цей прихисток повністю відповідає мінімальним потребам для проживання згідно з вимогами законодавства.
Контакти: Вікторія Гребньова, (096) 152-64-69, [email protected]
село Мішково-Погорілове, Миколаївський район
- вул. Центральна, 129
Комплекс нежитлових будівель санаторної школи-інтернату, який частково облаштували для колективного проживання. Тут є 33 приміщення, які розраховані на дві сотні переселенців. На початку квітня вільних місць не було. Умов, аби прихистити людей з інвалідністю чи маломобільних, немає.
Цей прихисток частково відповідає мінімальним потребам для проживання згідно з вимогами законодавства.
Контакти: Дмитро Титаренко, (066) 184-89-86, [email protected]
Нагадаємо, раніше ми розповідали, де є прихистки для ВПО у:
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.