До 10 тисяч доларів на громадські проєкти: стартував конкурс для ГО з Донбасу


image
Фото з відкритих джерел

Громадські організації з Донеччини та Луганщини можуть отримати гроші на розвиток та покращення життя у громадах. Грантовий конкурс організували ООН та ГО “Взаємодія Плюс”.

 

Про це повідомляють на сайті Програми розвитку ООН.

Стати учасником конкурсу може громадська або благодійна організація, офіційно зареєстрована на підконтрольній частині Донеччини або Луганщини. Учаснику потрібен статус неприбуткової або благодійної організації та рахунок в одному з українських банків.

Заявки на конкурс можна надсилати за наступними напрямками:

  1. Залучення громадян до прийняття рішень з організації місцевих послуг та їхньої якості. Йдеться про підвищення доступу до послуг та інформації або покращення роботи офісів місцевих органів влади та сервісних інформаційних центрів.
  2. Сприяння впровадженню планів у галузі місцевого економічного розвитку. Сюди входить закупівля невеликого обладнання або інфраструктурні проєкти, націлені на покращення надання місцевих послуг.
  3. Підтримка антикорупційного нагляду за діяльністю органів місцевої влади. Наприклад, організації-учасники конкурсу можуть аналізувати рішення місцевої влади на корупційні ризики.
  4. Залучення мешканців громад до покращення життя на місцевому рівні. Це може бути створення громадської мережі для підвищення доступу до інформації або розвиток співпраці мешканців з громадським групами для покращення діяльності місцевої влади.
  5. Впровадження проєктів, акцентованих на гендерних аспектах та правах людини. Наприклад, це може бути інформаційно-просвітницька робота зі школярами, онлайн-курси з розширення знань про права людини або організація чи підтримка притулку для жертв домашнього насильства.
  6. Реалізація ініціатив, спрямованих на захист довкілля, зокрема – управління замінованими територіями, ліквідація забруднення води та грунту, затоплення у шахтах, розвиток “зеленої енергії” та покращення якості питної води.
  7. Створення консультаційних бюро для громадян та підтримка вже існуючих, а також формування їхньої мережі. Основна діяльність таких бюро полягає у наданні консультацій у надзвичайних ситуаціях та соціальній, психологічній та правовій допомозі мешканцям громад.
  8. Організація та здійснення пацієнтського контролю якості медичних послуг. Це може бути запровадження громадського нагляду за доступністю медичних послуг, у першу чергу – первинної меддопомоги, підвищення доступності ліків, забезпечення розумного використання коштів у системі охорони здоров’я.

На свій проєкт громадська організація може виграти від 5 до 10 тисяч доларів.

Заявки приймаються до 5 червня. Щоб заповнити форму попередньої реєстрації, переходьте за цим посиланням.

Онлайн-конференція про початок конкурсу відбудеться на сторінці ГО “Взаємодія Плюс” у Facebook 15 травня об 11:00.

Детальну інформацію про конкурс ви знайдете тут.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: