Донецька залізниця закупила маски з багатомільйонною переплатою, – ЗМІ


image
Фото з відкритих джерел

На час карантину почали діяти деякі спрощення на закупівлю товарів для боротьби з коронавірусом. Цим скористалися в регіональній філії “Донецька залізниця”.

 

Про це повідомляє видання “Zалізниця без корупції”.

29 березня уряд видав постанову, яка визначає спрощену процедуру на закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для протидії COVID-19. Наприклад, замовнику не треба вимагати від постачальника певні документи. Крім того, він може обирати постачальника за самостійно встановленими критеріями доброчесності та надійності. Постанова також дозволяє не чекати 48 годин після оприлюднення річного плану закупівлі, щоб підписати договір.

Журналісти знайшли тендер на одноразові маски, викладений керівництвом Донецької залізниці. За 703 500 масок залізничники запропонували майже 10 млн 300 тис грн. Тобто, одна маска коштує 14,50 грн. Водночас такі самі медичні засоби на онлайн-майданчиках можна знайти більш ніж у половину дешевше – по 6 грн за штуку при купівлі партії з тисячі одиниць. Це дало б змогу зекономити майже 6 мільйонів гривень.

Замовник масок – начальник відділу з організації тендерних закупівель Донецької залізниці Станіслав Погребняк. Ми намагалися зв’язатися з ним за телефоном, зазначеним у договорі, але він не відповідає на дзвінки.

Постачальник – ФОП Волошин Михайло Олександрович. Раніше він не брав участі у державних тендерах.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: