Директор КП з Миколаївки виписав сам собі премію та відбувся вдвічі меншим штрафом


image
Фото з відкритих джерел

Очільник КП “Миколаївське управління капітального будівництва” Григорій Лещенко в обхід закону преміював себе за участь у тендерному комітеті. За це йому виписали штраф, менший за розмір винагороди у понад 2 рази. Сам порушник каже, що діяв “правомірно, але трошки всупереч закону”.

 

Адміністративну справу стосовно директора комунального підприємства журналісти Вільного радіо знайшли у Державному реєстрі судових рішень.

Відомо, що 31 травня 2019 року Григорій Лещенко підписав наказ про виплату винагороди працівникам підприємства, які брали участь у тендерному комітеті. Себе він теж включив до списку премійованих і отримав у такий спосіб 7 тисяч гривень. Хоча питання про отримання матеріальної допомоги посадовець мав узгодити з очільником міста. Оскільки директор КП цього не зробив, виник конфлікт інтересів.

У коментарі Вільному радіо Лещенко пояснив: ці гроші сприймав як зарплату, а не премію.

“Ця виплата була здійснена один раз за 3 роки. Якщо ви в курсі, що таке тендерний комітет і скільки часу це вбиває, то все зрозумієте”, – каже чиновник.

Він додав, що порушення у своєму вчинку не бачить.

“Я не вважаю, що зробив щось не так. Я просто вчасно не узгодив премію з головою міста, і все. Я отримав премію правомірно, просто трошки всупереч закону про запобігання корупції. Не врахував, що буде конфлікт інтересів”, – говорить Григорій Лещенко.

Штраф, який призначив суд, посадовець вже сплатив. Цікаво, що сума грошового покарання становить 3400 грн, що більш як у два рази менше за винагороду, яку виписав собі Лещенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: