Напередодні суд продовжив Олександру Баришку та Миколі Барабашу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Про це журналісти Вільного радіо дізналися з рішення Слов’янського міськрайонного суду Донецької області.
На засіданні адвокати обвинувачених просили у суддів випустити їхніх підзахисних з СІЗО і призначити замість цього цілодобовий домашній арешт. Однак суд у цих клопотаннях захисників відмовив.
Натомість суд підтримав пропозицію прокуратури продовжити запобіжний захід Баришку і Барабашу ще на 2 місяці. Тож хлопці проведуть у СІЗО різдвяні та новорічні свята, адже пробудуть там щонайменше до 28 січня. А вже по закінченню цього терміну їм можуть продовжити запобіжний захід, змінити або залишити без нього.
Нагадаємо, Олександра Баришка та Миколу Барабаша обвинувачують у нападі на громадського діяча з Бахмута Артема Мирошниченка. Чоловіка побили наприкінці листопада 2019 року. А за кілька днів, не приходячи до тями, Артем помер у реанімації від тяжких травм.
Минулого тижня відзначали роковини з дня побиття волонтера та його смерті. Ми зібрали спогади інших активістів та друзів Артема про те, яким він їм запам’ятався.
А детальніше про справу ймовірних нападників читайте в цьому матеріалі: 2 роки зі смерті Мирошниченка: як просувається справа побиття активіста з Бахмута.
Читайте також: