Підтверджені випадки COVID-19 на 15.07.2020:

55 607

В Україні
(1427 померли, 28131 одужали)

767

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 285 одужали)

1426

На непідконтрольній Донеччині
(84 померли, 661 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Комітет Верховної ради підтримав розширення меж Бахмутського району. Справа за депутатами


image
Фото: donbass.ua

На розгляді парламенту знаходиться проект Постанови №8576. Відповідно до її положень, до Бахмутського району пропонують приєднати територію селища Гладосове.Питання ще не ставили на голосування в залі.

 

По нинішній реєстрації, селище Гладосове, на 71,7 га землі, відноситься до Гольмівської селищної ради Горлівської міської ради. Передати ж його хочуть до складу Новолуганської сільської ради Бахмутського району Донецької області.

Таку пропозицію загалом підтримав профільний комітет, що розглядав проект Постанови.

Підкомітет звернув увагу, що селище Гладосове територіально не знаходиться в межах міста Горлівка, а тому включення зазначеного населеного пункту в межі Бахмутського району не призведе до зміни меж міста Горлівка. Про це йдеться в матеріалі офіційного видання парламенту Голос України.

Питання про зміну і встановлення меж Бахмутського району Донецької області погоджено Донецькою обласною державною адміністрацією, Донецькою військово-цивільною адміністрацією, Бахмутською районною, Новолуганською сільською радами, зазначили на засіданні.

Якщо такі зміни приймуть, додатково доведеться провести техніко-юридичне уточнення загальної площі Бахмутського району Донецької області.

Зазначимо, Горлівка зараз окупована бойовиками. Місто знаходиться впритул до КПВВ Майорськ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Допоможіть нам стати кращими
Анонімна анкета
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: