Корпус міської лікарні Торецька, який восени підтопила злива, до кінця грудня вкриють металочерепицею


image
Фото: Торецька ВЦА

Терапевтичний корпус ремонтують коштом Європейського інвестиційного банку, зокрема, перекривають дах. Підрядник запевняє — його доведуть до ладу до Нового року. 


Про це йшлося на засіданні робочої групи з реалізації у Торецьку проєктів в межах надзвичайної кредитної програми для відновлення України від Європейського інвестиційного банку.

“Ту частину даху, яка була демонтована, ми закриємо металочерепицею до Нового року — це близько 600 квадратних метрів. По цоколю роботи завершимо наступного тижня”, — розповів виконроб Юрій Каруна. 

Фото: Торецька ВЦА
Фото: Торецька ВЦА

За проєктом ремонтують п’ятиповерховий терапевтичний корпус лікарні. До кінця року мають завершити третину робіт, які заплановані на даху, розповіла  головна спеціалістка відділу економіки та інвестиційного розвитку Торецької ВЦА Олена Нємкова. Також вже замінили 123 з 300 вікон. Цоколь будівлі утеплили та провели його гідроізоляцію. Він вже готовий на 80 відсотків. До кінця року планують виконати роботи на 3,4 мільйона гривень — це десята частина повної вартості проєкту. 

Фото: Торецька ВЦА
Фото: Торецька ВЦА

“Активно відбуваються роботи з оновлення даху. Там встановлено гідробар’єрний захист, зроблено контррештування покрівлі (встановлені дерев’яні балки, до яких буде кріпитися черепиця, — прим), закуплена металочерепиця. Її привезуть наступного тижня та розпочнуть монтаж”, — додала Олена Нємкова. 

“Інформація, що лікарню затопило, була трохи перебільшена. Коли все висохло, виявилось, що збитків немає. Більше такого не повторювалося. Зараз вже там все ізольоване”, — уточнила головна спеціалістка відділу економіки в коментарі Вільному радіо. 

Нагадаємо, Торецька ВЦА повідомила, що 31 жовтня через сильну зливу вода затопила коридор та кілька палат міської лікарні. Її збирали у миски та навіть старі ванни. Деяких пацієнтів перевели до інших відділень. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: