“Лікарі світу” допомагатимуть поліклінікам Бахмутського району стати кращими, — ДонОДА


image
Фото: Донецька ОДА

Представники міжнародної незалежної гуманітарної організації “Лікарі світу” розпочинають на Донеччині новий проєкт. Наступні 3 роки планують допомагати підвищувати кваліфікацію терапевтам та сімейним лікарям Бахмутського району, а також купити обладнання в поліклініки.


Про це
повідомляє Донецька ОДА.

“Пандемія коронавірусу внесла свої корективи, тому «Лікарі світу» зосередили свою увагу на забезпеченні медичних закладів засобами індивідуального захисту, витратними матеріалами, інфрачервоними термометрами тощо. Ця робота проводиться виходячи з потреб, визначених лікарнями та профільним департаментом. Наступним проєктом, у якому наша організація візьме участь, буде реформування системи первинної медичної допомоги та посилення спроможності громад поблизу лінії розмежування”, — розповіла генеральна координаторка в Донецької філії Асоціації “Лікарі світу” в Україні Ірина Масловська.

Ірина Масловська. Фото: Донецька ОДА

За її словами, у Бахмутському районі планують проводити тренінги для медичного персоналу первинної ланки, у тому числі у населених пунктах, біля лінії розмежування. Також мають забезпечити амбулаторії необхідним обладнанням. Проєкт фінансуватиме Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини, розрахований він на 3 роки.

Для довідки:
На Донеччині “Лікарі світу” працюють з 2018 року, перші  проєкти були спрямовані на збереження репродуктивного та психічного здоров’я мешканців населених пунктів, наближених до лінії розмежування.

Нагадаємо, 1 квітня 2020 року в Україні стартував вже другий етап медреформи. На державному рівні реформували первинну ланку (тобто систему роботи поліклінік) минулого року. В рамках змін з’явилася система підписання декларацій та обрання “свого” лікаря. 

Читайте також: 

 

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: