Мародерство чи планові роботи? Куди зник тризуб зі знаку “Я люблю Бахмут”


image
Фото: Вільне радіо

У травні в передмісті Бахмута з’явилася конструкція “Я люблю Бахмут” з топіарним гербом України на червоному серці. Однак близько тижня тому тризуб щез. Хто його забрав та навіщо – розбиралися журналісти Вільного радіо.

 

Зелену конструкцію можна побачити на в’їзді в місто з боку Слов’янська. Її зробили за спонсорські кошти та передали на баланс КП “Бахмутський комбінат комунальних підприємств”. Скільки пішло на встановлення знаку, не уточнюється. Раніше він виглядав так:

Мародерство чи планові роботи? Куди зник тризуб зі знаку “Я люблю Бахмут”
Фото: Вільне радіо

У такому вигляді інсталяція простояла близько місяця. Нещодавно з неї зник український герб. Тепер там просто червоне серце.

Мародерство чи планові роботи? Куди зник тризуб зі знаку “Я люблю Бахмут”
Фото: Ангеліна Шостак

Як нам пояснили у Бахмутському комбінаті комунальних підприємств, тризуб не вкрали, а відправили на реставрацію. Відновлювати символ доручили спеціалістам з ландшафтного дизайну ТОВ “Смарагдовий сад”.

У компанії розповідають: герб зняли, бо він був пошкоджений.

“Лівий куточок герба хтось облущив: або рукою обперлися, або дитину підсадили й вона ніжкою зачепила. А там зсередини під штучною травою пінопласт. І він розламався на шматочки, як шоколадка під обгорткою”, – пояснює дизайнерка ТОВ “Смарагдовий сад” Олена Семерня.

Тепер замість пінопласту хочуть зробити міцніший каркас. Саме полотно зі штучної трави теж планують замінити. Але матеріал, який використали для літер, закінчився, і його треба замовляти.

Дизайнерка додає: люди, які реставруватимуть тризуб, зараз працюють в іншому місті. Повернуться вони орієнтовно через місяць, тому й топіарний герб почнуть відновлювати приблизно тоді ж. Точних строків, коли державна символіка повернеться на своє колишнє місце, наразі немає.  

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: