У Бахмуті з’явиться ролердром та ковзанка (ФОТО)


image
Фото з відкритих джерел

В місті планують збудувати ролердром, який взимку буде перетворюватись на льодову ковзанку. Де саме хочуть розмістити атракціон, як він виглядатиме та скільки коштуватиме – дізнавалися журналісти Вільного радіо.

Поки що ковзанка перебуває на етапі розробки. Щоб її встановити, треба налагодити електро- та водопостачання. Є й інші аспекти, які слід врахувати при будівництві атракціону.

“Льодову ковзанку не можна ставити просто на землю, саму площу потрібно підготувати. Тому цю площу спочатку будемо вкривати тротуарною плиткою, в тільки потім встановлювати ковзанку”, – пояснює Вільному радіо начальниця управління економічного розвитку Бахмутської міської ради Марина Юхно.

Ролердром буде розміщуватись у Верхньому парку на майданчику під колесом огляду. Зараз ця територія порожня. З травня по вересень на стадіоні будуть стелити гумове покриття, й відвідувачі парку зможуть кататись на роликах. Там встановлять прозорі борти, освітлення та музичну апаратуру. А в зимовий період ролердром заливатимуть водою, і він буде перетворюватись на ковзанку. Щоб крига не танула, постійну температуру підтримуватиме холодильне обладнання.

У Бахмуті з’явиться ролердром та ковзанка (ФОТО)

У Бахмуті з’явиться ролердром та ковзанка (ФОТО)
Проєкт: управління економічного розвитку Бахмутської міської ради

Окрім ковзанки, в парку заплановані інші зміни. На місці павільйону, де колись був автодром, облаштують роздягальню, де можна буде перевзутися у ковзани, зону відпочинку та кав’ярню.

Коли цей комплекс буде збудований, його передадуть на баланс КП “Парк культури та відпочинку”. Цьогоріч бахмутянам не варто чекати на новий атракціон – він з’явиться не раніше 2021 року.

Вартість квитків поки остаточно не узгодили, але вже відомо, що у вихідні та будні дні ціна буде різною. Також квиток буде дешевшим для дітей з багатодітних родин та відвідувачів зі своїми роликами або ковзанами.

Ідею зробити такий ролердром-трансформер підгледіли закордоном.

“Ми використовували досвід європейських країн, наприклад, Польщі. Там вони навіть у маленьких населених пунктах використовують такі маленькі ковзанки”, – каже Марина Юхно.

Подібні ролердроми вже є в інших українських містах – Києві, Дніпрі, Харкові, Івано-Франківську. Але у порівнянні з ними бахмутський стадіон буде меншим – 20 на 30 м. Після зведення цього “пілотного” об’єкта в місті можуть зробити ще кілька, але поки це лише на етапі обговорень.

В управлінні економічного розвитку Бахмутської міськради кажуть, що в такий спосіб хочуть повернути парку той попит, яким він користувався раніше.

На зведення комплексу потрібно до 15 млн грн, з яких 10-12 млн спрямують на будівництво ролердрому. Фінансуватиме проєкт американська програма USAID “Економічна підтримка Східної України”.

“У нас підписаний меморандум про партнерство. В рамках цього меморандуму ми вже розробили та затвердили стратегію, і вони брали на себе зобов’язання профінансувати деякі проєкти. Один з них – це будівництво цієї льодової ковзанки”, – розповідає начальниця управління економічного розвитку Бахмутської міськради.

Для довідки:
Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України» надає технічну допомогу та спів-інвестиційну підтримку мікро-, малим та середнім підприємствам, надавачам фінансових послуг, місцевим неурядовим організаціям, навчальним закладам, а також містам та об’єднаним територіальним громадам. Діяльність проєкту зосереджена на трьох основних завданнях: стабілізація економіки, підтримка сталого розвитку бізнесу та розбудова довіри до економіки східної України.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: