Зможуть прати самі та гріти їжу. В інфекційне відділення Бахмута подарували побутову техніку


image
Фото: Вільне радіо

28 травня працівникам інфекційного відділення Бахмутської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування привезли набір побутової техніки від благодійників. Таку ж техніку закупили ще у 4 лікарні Донеччини.

 

Тож, в інфекційному відділенні тепер є нові: пральна машина, ноутбук, три електрочайники, холодильник та мікрохвильова піч. Загальна вартість такого набору – майже 14,5 тис грн.

За словами лікарів, такий подарунок став для них приємною несподіванкою.

“Сьогодні зранку головний лікар мені зателефонувала і сказала, що така допомога приїхала і треба її прийняти”, – каже заступник головного лікаря з надання меддопомоги дорослому населенню БЛІЛ Костянтин Лисенко.

Зможуть прати самі та гріти їжу. В інфекційне відділення подарували побутову техніку

Отриману техніку будуть використовувати не лише медпрацівники, а й пацієнти.

“Побутова техніка нам дуже необхідна. Холодильник потрібен для зберігання середовищ для забору аналізів, мікрохвильова піч – для розігріву продуктів хворих, які у нас лежать у відділенні, електрочайники теж. А пральна машинка – це просто подарунок долі, тому що прання у нас має проводитись у відділенні”, – говорить старша медична сестра інфекційного відділення Ольга Говжеєва.

Зазначимо, у Бахмутській БЛІЛ є пральня, де окрема машинка виділена для інфекційного відділення. Але після того, як лікарню перепрофілювали для прийому хворих на коронавірус, виникла потреба у ще одній пральній машинці.

“Ця машинка буде встановлена безпосередньо в цьому відділенні, щоб скоротити шлях білизни. На сьогодні пацієнтів з коронавірусом в нас не має, дякувати Богу. На той випадок, коли будуть ці пацієнти, прання буде здійснюватися в цьому відділенні”, – пояснює головна лікарка Бахмутської БЛІЛ Світлана Мельникова.

Зможуть прати самі та гріти їжу. В інфекційне відділення подарували побутову техніку

Вона додає: ноутбук також будуть використовувати в інфекційному відділенні.

“Зараз дуже велика кількість статистичних даних, які передаються в область, у міністерство. На цьому ноутбуці й буде виконуватись ця робота. За ним буде працювати завідувачка, начмед, вони формуватимуть ті таблиці, які пов’язані з захворюваністю на COVID-19”, – каже Мельникова.

Поки що інфекційне відділення БЛІЛ розмістили на місці неврологічного – воно двоповерхове, тому може вмістити більше пацієнтів. Техніку теж тимчасово поставили там. Але після спаду пандемії COVID-19 відділення, а разом з ним і техніка, повернеться на старе місце.

Подарувала техніку мережа побутової електроніки “Ельдорадо”, а привезли волонтери Товариства Червоного Хреста України.

За словами представниці Червоного Хреста в Бахмуті Анастасії Абаровської, місцева лікарня стала однією з небагатьох на Донеччині, які отримали благодійну допомогу.

“В Донецькій області тільки 5 лікарень будуть забезпечені цією побутовою технікою. Зокрема, це Костянтинівка, Бахмут, Мирноград, Торецьк та Краматорськ”, – розповідає Абаровська.

Зможуть прати самі та гріти їжу. В інфекційне відділення подарували побутову техніку

Сьогодні благодійники планують привезти подібні набори до лікарень Торецька та Мирнограда.

“На жаль, “Ельдорадо” не може забезпечити всі інфекційні лікарні по всій країні, тому ми закликаємо бізнес на місцевому рівні також долучитися до цієї акції”, – додає Анастасія.

Нагадаємо, в Бахмутській багатопрофільній лікарні до кінця року має запрацювати новий 32-зрізовий комп’ютерний томограф. Його придбали за 16 млн, які виділив обласний бюджет. Щоправда, поки його нема де поставити – відділення екстреної та невідкладної допомоги, де планують розмістити прилад, ще будують. У закладі вже працює томограф, але він робить лише 6 зрізів.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: