Матеріал про плюси децентралізації на Донеччині став кращим на всеукраїнському конкурсі 


image
Фото: Вільне радіо

Минулої зими на сайті Вільного радіо вийшов цикл матеріалів про громади Донецької області. Ми об’їздили сотні кілометрів та відвідали кілька десятків населених пунктів. Так вдалося побачити, які проблеми вирішує реформа децентралізації, а з якими ще варто працювати. Тепер стаття журналістки Вільного радіо на цю тему перемогла на конкурсі Міністерства регіонального розвитку. 

 

Всеукраїнський конкурс робіт “Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади” проводить Міністерство регіонального розвитку за підтримки Ради Європи. ОБСЄ та ГО “Інтерньюз-Україна” вже 5 рік поспіль.

В 2020-му кращі матеріали регіональних ЗМІ обирали серед 279 робіт у 4 номінаціях: онлайн-публікація, стаття у друкованому медіа, радіоматеріал, відеоматеріал. 

В номінації “онлайн-публікація” кращим став матеріал Вільного радіо “Крок вперед? Що децентралізація змінює на краще на Донеччині”. 

В статті є 10 причин назвати реформу вдалою в нашому регіоні. Мова і про спрощення територіального устрою, і про наближення влади до людей, і про інші аспекти. 

Побачити це допомогли мешканці 16 ОТГ, до яких завітали журналісти. В кожній розповіді про громаду ви знайдете історії про умови для життя та навчання дітей, подивитесь на культурні проєкти та туристичні цікавинки. Все це і зараз можна знайти в розділі “Децентралізація”.

Зазначимо, журналісти Вільного радіо прагнуть вдосконалюватися і  розповідати ще більше цікавого для своїх читачів, саме тому ми подаємося на конкурси та шукаємо гранти, запустили Patreon та завжди раді спілкуванню з вами в наших соцмережах. Водночас ми шукаємо можливості і для вас. Знаходьте їх у 2021 році за тегом “Можливості” на сайті Вільного радіо. 

Читайте також: 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: